Ivano-Frankivsk
Вівторок, 26 Травня, 2020
Головна FB «Волинь» на останніх хвилинах вирвала перемогу в "Прикарпаття"

«Волинь» на останніх хвилинах вирвала перемогу в “Прикарпаття”

Гравець “Волині” і уродженець Брошнева-Осади з Рожнятівського району Ростислав Волошинович забив переможний гол у ворота “Прикарпаття”.

16 листопада іванофранківці приймали гостей з Луцька у рамках матчу 18-го туру Першої ліги. В протистоянні господарі забили першими – на початку гри Василь Француз зміг відкрити рахунок після розіграшу кутового.

Та вже через кілька хвилин гості також після розіграшу корнера відновили паритет.

На правах господаря іванофранківці більше і якісніше атакували, та не складалося з останнім ударом. Натомість “гру зробив” волинянин Ростислав Волошинович, котрий вийшов на заміну. На 91-ій хвилині після сольного проходу він зміг переграти Андрія Новака – 1:2.

24 листопада “Прикарпаття” прийматиме “Рух” зі Львова, інформує “Галка”.