17 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 29 Березня, 2020
Головна FB «Вона любила небо, - у Івано-Франківську прощаються із загиблою бортпровідницею
Реклама: Прованс

«Вона любила небо, – у Івано-Франківську прощаються із загиблою бортпровідницею

Сьогодні у Івано-Франківську попрощалися із бортпровідницею, яка загинула внаслідок авіатрощі у Тегерані, пише Правда.іф.

Вчора в аеропорту Бориспіль колеги мали змогу попрощатися із загиблими, а сьогодні у Івано-Франківську відбулася панахида після якої загиблу доставлять у рідне село Старі Кривотули, де відбудеться поховання.

«Велика втрата для нас всіх, для нашої школи. Марійка це наша учениця, яка для нас була як всі учні, зокрема дуже дорога, як дитина. Про Марійку можна багато говорити. Вона була надзвичайно цілеспрямованою, позитивною по життю. Всі у школі мають про неї добру згадку. Коли я побачив в Інтернеті, то для мене це був абсолютний шок, то розуміння катастрофи», – говорить директор української гімназії №1 Ігор Дейчаківський.

«Вона була прекрасна, здорова, весела. Вона всього дсягала сама. Про це важко говорити, тому що вона була одна в мами, а мама одна в неї»,- розповіла сусідка Любов.

Сотні франківців прийшли віддати останню шану загиблій.

- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

“Не паліть хату та пожалійте дітей!” Жінка з Буковини, яка зapaзила смертоносим вірусом кілька сіл, попросила пробачення: відео

“Не паліть хату та пожалійте дітей!” Жінка з Буковини, яка зapaзила...

0
Перша хвора на коронавірус на Буковині жінка, яка примудрилася зapaзити десятки жителів свого і сусідніх сіл, звернулася до сусідів і попросила пробачення.