-0.2 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 28 Лютого, 2020
Головна Економіка Все буде в шоколаді: у “Прикарпаттрансгазі” закупили “рошенівських” цукерок майже на сто...

Все буде в шоколаді: у “Прикарпаттрансгазі” закупили “рошенівських” цукерок майже на сто тисяч гривень

В останні дні президентства Петра Порошенка прикарпатські газовики оголосили тендер на закупівлю цукерок та шоколадок. У переліку предметів закупівлі — виключно продукція компанії “Рошен” (карамельки, шоколадні цукерки на вагу та в наборах, плитки шоколаду).
Пов’язане зображення
Як свідчить інформація сайту публічних закупівель ProzZoro, на солодощі для трьох своїх їдалень в управлінні магістральних газопроводів “Прикарпаттрансгаз” витратять 99 тисяч 197 гривень.
Переможцем тендеру став єдиний його учасник та офіційний дистриб’ютор торгової марки “Рошен” – ТОВ “Рошен-Прикарпаття”, яким керує івано-франківець Юрій Гривінський, пише Правда іф.
У 2013 році “орли” міністра-втікача Клименка з Івано-Франківської податкової проводили перевірку ТОВ «Рошен Прикарпаття» і виявили порушення у господарських взаємостосунках із ДП «Кондитерська корпорація Рошен», які призвели до несплати податків на суму 3,7 мільйона гривень. Коли влада змінилася, 5 травня 2014 «Рошен Прикарпаття» постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду виграв судовий спір, яким нарахування податкової перевірки були визнані протиправними та скасовані.
Це вже були треті поспіль допорогові закупівлі, які прикарпатські газовики здійснювали у ТОВ “Рошен-Прикарпаття”. Загальна сума контрактів — майже чверть мільйона гривень.
Як зміняться смаки на солодощі у прикарпатських газовиків за президента Зеленського покаже час.

3 КОМЕНТАРІ

3
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
1 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Ось такі вони “патріоти” Рідної Землі. Реально, без обурення читати це неможливо! Замість того, щоб закупити у своїх – це “Ласощі” або на крайняк “Світоч”. Вони підтримали чужинця… Ну, що тут скажеш: запроданці – вони і в африці – запроданці!

Гість
Гість
Гість

До чого ця писанина?! Ви або Ваші рідні хоч коштували Ласощі?! Чи можливо Світоч це не запроданець, який продався Nestle. Люди добрі, Ви якщо пишите, то хоч розумійте що відбувається….. Проблема наших людей що думають що все знають!!!!

Гість
Гість
Гість

Спробуйте Ласощі ,Світоч та Рошен !!!! Порівняйте та зрозумійте чому Прикарпаттранзгаз робить такий вибір !!!!
Український продукт ! Відмінна якість ! Не змішуйте продукцію з політикою !!!

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!