Все найнеобхідніше для походів у Карпати: прикарпатець розробив спеціальний мобільний додаток ВІДЕО
Диван на коліщатках в темній вітальні

Все найнеобхідніше для походів у Карпати: прикарпатець розробив спеціальний мобільний додаток ВІДЕО

Автор: Світлана Якимчук
19/01/2021 00:10
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Роман Гелемб`юк з Івано-Франківщини створив інтернет-платформу «В похід Карпатами», де зібрано все, що потрібно для гірської мандрівки. Платформа має свій додаток для Android.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Особливостями розробки, основними функціями та нещодавніми оновленнями додатку автор поділився із Суспільним.

Над створенням додатку програміст Роман Гелемб’юк працює впродовж двох років. Своїм хобі займається у вільний від роботи час.

«Я не використовую якихось методологій розробки. Коли в мене є вільних пів години, я сів за ком`ютер і роблю», – каже розробник.

Додаток містить карти, якими можна користуватися без інтернету, якщо попередньо їх завантажити, чат, де мандрівники можуть спілкуватися або звертатися за допомогою в екстрених ситуаціях.

Прикарпатець розробив мобільний додаток для походів у Карпати

«Ви бачите по додатку, де ви знаходитеся, можете обрати маршрут для походу в Карпати. Маршрути описані, там розписані окремо вершини гірські. Самі користувачі додатку можуть позначати, де є джерела, колиби, місця привалів. Можна обмінюватися коментарями, фотографіями», – розповідає Роман Гелемб`юк.

Інформацію для маршрутів автор шукає з різних джерел, треки складає по картах і супутникових знімках, 3D анімацію бере з програми Google Earth.

Прикарпатець розробив мобільний додаток для походів у Карпати

«Я написав модуль, який натисканням кнопки експортує мені спеціальний файл, в якому записаний маршрут. Тобто сам трек, назви гір по дорозі, їхні координати, висоти. Оце все експортую, а потім я відкриваю програму Google Earth, яка є безкоштовною», – ділиться автор.

Загалом розробник планує створити 108 віртуальних маршрутів, а також розробити версію для IOS.

За словами Романа Гелемб’юка, він сам любить походи і користується додатком під час них. Тоді ж у нього виникають нові ідеї.

Додаток безкоштовний, його можна завантажити з Google Play.