16 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 29 Березня, 2020
[adrotate group="4"]
Головна FB Вселенський Патріархат забрав титул у голови "гундяївської" церкви в Україні
Реклама: Прованс

Вселенський Патріархат забрав титул у голови “гундяївської” церкви в Україні

У щорічному виданні Константинопольської церкви Українська православна церква названа 15-ою церквою у списку автокефальних церков

Щорічне видання Вселенського патріархату не визнає титулів єпископів московського патріархату в Україні. Про це повідомляє видання «Духовний фронт України».

Так, наприклад, колишній митрополит Київський і всієї України Онуфрій (Березовський) вже не згаданий з таким титулом у цьому виданні. Натомість весь єпископат названий із прив’язкою до місцеперебування того чи іншого єрарха РПЦвУ.

Наприклад «Онуфрій митрополит у Києві». Позбавлення єпископського титулу позбавляє і священнодіяти на території іншої церкви адже, згідно православних канонів, в одній єпархії може бути лише один єпископ а не два чи більше.

Нагадаємо перед Об’єднавчим собором Вселенський патріарх Варфоломій І надіслав листа митрополиту московського патріархату в Україні Онуфрію. В листі було сказано що після Об’єднавчого собору він не зможе носити свій титул «митрополит Київський і всієї України», бо цей титул буде присвоєно новообраному предстоятелю церкви.

У щорічному виданні Константинопольської церкви Православна церква України названа 15-ою церквою у списку автокефальних церков. Незважаючи на всі наклепи Церква України як автокефальна і рівна. Блаженнійший Епіфаній титулується Митрополитом Київським і всієї України.

Усі єпископи так званої УПЦ Московського патріархату поміщені у списках єпископів Російської православної церкви.

В книзі також згадані важливі події пов’язані із наданням автокефалії Українській православній церкві.

[adrotate group="10"]
- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Синоптики обіцяють українцям похолодання зі снігом

Синоптики обіцяють українцям похолодання зі снігом

0
У зв'язку з вторгненням арктичного повітря у західних, північних та більшості центральних областей України у кінці березня – на початку квітня очікується...