Втратили майже 80 тисяч гривень: від дій аферистів постраждали троє прикарпатців
Диван на коліщатках в темній вітальні

Втратили майже 80 тисяч гривень: від дій аферистів постраждали троє прикарпатців

Автор: Світлана Якимчук
17/11/2022 16:09
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама

Поліцейські продовжують документувати шахрайські злочини. За минулу добу від дій аферистів постраждали троє мешканців області.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Вкотре закликаємо громадян, не нехтувати застереженнями та недовіряти невідомим особам, пише Правда.іф з посиланням на пресслужбу поліції області.

Аферисти ошукали мешканку Снятинщини, з таким повідомлення жінка звернулась до поліції. Як з’ясувати поліцейські, до потерпілої зателефонував невідомий чоловік та представився працівником банку. Шахрай повідомив, що з її рахунку хочуть зняти кошти. А щоби вберегти їх, потрібно здійснити кілька операцій в мобільному додатку банку. Довірлива жінка виконала всі вказівки афериста. І за кілька хвилин з її карти зловмисник зняв понад 43 тисячі гривень.

За схожою шахрайською схемою ошукали і 37-ми річну мешканку Тлумацької територіальної громади. Заявниця виконала вказівки невідомої особи, яка до неї зателефонувала, і втратила майже 17 тисяч гривень.

Ошукали аферисти і жительку Косівщини. Потерпіла знайшла оголошення в мережі про продаж смартфона. Домовившись з продавцем про покупку гаджета, вона самотужки переслала йому гроші – майже 16 тисяч гривень. Однак товар заявниця так і не отримала. «Продавець» на повідомлення жінки не відповідає.

Поліцейські Івано-Франківщини вкотре застерігають громадян від шахрайських схем. Щоби вберегтись від аферистів дотримуйтесь кількох правил:

  • не довіряйте особам, що телефонують та представляються службою безпеки банківських установ;
  • не розголошуйте персональні та банківські дані. Не повідомляйте реквізити карток, терміну дії, CVC2/CVV2;
  • нікому не передавайте дані для входу в мобільні додатки банків, не заходьте в свої облікові записи з чужих гаджетів;
  • обдумано купуйте в соціальних мережах, читайте відгуки про товар і продавця. Насторожити має наявність виключно позитивних відгуків, написаних ніби за шаблоном з невеликим проміжком часу;
  • не оплачуйте вартість товару наперед, а передоплати скидайте лише перевіреним продавцям.