Диван на коліщатках в темній вітальні

Викладачка УКД протягом трьох місяців стажувалася в Гранадському університеті (Іспанія)

Автор: Любов Семанишин
09/08/2024 20:42
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У межах програми Erasmus+ Mobility For Studies Аліна Душкевич, викладачка кафедри іноземної філології та бізнес-комунікацій УКД, упродовж трьох місяців перебувала на стажуванні в іспанському Університеті Гранади, інформує Правда.іф.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Під час стажування Аліна Ярославівна займалася науково-дослідницькою роботою щодо фахової термінології інклюзивної освіти. За обраною тематикою написала та подала до друку статтю в міжнародний науковий журнал «The Educational Journal of Works Aimed at the XXI century (XXI CHALLENGES)».

Крім того, у рамках дослідження провела інтерв’ю з представниками відділу інклюзивної освіти Університету Гранади. Такий аналіз дав змогу отримати інформацію безпосередньо від фахівців, які працюють у сфері інклюзії, а також глибше зрозуміти окреслену проблематику. На основі отриманих даних дослідниця зможе розробити рекомендації щодо вдосконалення термінології інклюзивної освіти, що буде корисно для теоретиків і практиків галузі.

«Стажування в Університеті Гранади цінне в аспекті моєї наукової роботи та особистісного розвитку. Аспіранти мають можливість навчатися в провідних фахівців, працювати, консультуючись із відомими професорами та науковцями. Моїм науковим керівником став Óscar Luis Jiménez Serrano (кафедра усного та письмового перекладу). Міжнародний досвід, який я набула впродовж трьох місяців, дав змогу опанувати актуальні підходи до досліджень, а також покращити навички комунікації, що, безумовно, корисно для роботи у міжнародних наукових спільнотах. Особисто для мене таке стажування – це ще й значне професійне зростання, покращення компетентності та впевненість у своїх наукових здібностях», – розповідає Аліна Душкевич.