Визначились усі учасники чвертьфіналів Євро-2024

Нідерланди і Туреччина останніми пробились до вісімки кращих на чемпіонаті Європи з футболу.

Нідерланди і Туреччина зіграють одна з одною у чвертьфіналі Євро-2024. Ці команди стали останніми учасниками цієї стадії турніру.

Нідерланди в 1/8 не мали проблем із кривдниками українців на груповій стадії Румунією. Підопічні Рональда Кумана розбили суперника 3:0.

Тим часом Туреччина, досить несподівано, перемогла в 1/8 фіналу Австрію. Вже на 57 секунді Меріх Демірал скористався помилками суперників у штрафному майданчику і з близької відстані відправив м’яч у сітку воріт.

На 59-й хвилині той самий Демірал подвоїв перевагу турків. Після подачі з кутового він вистрибнув вище за всіх і головою завдав сильного удару, з яким не впорався Патрік Пенц.

Австрія змогла досить швидко відіграти один м’яч. І цей гол також прийшов після кутового. Відзначився Міхаель Грегоріч. Утім на більше австрійців не вистачило. 2:1 – на користь Туреччини.