Взимку затишшя не буде, - військовий експерт про контрнаступ ЗСУ
Диван на коліщатках в темній вітальні

Взимку затишшя не буде, – військовий експерт про контрнаступ ЗСУ

Автор: Світлана Якимчук
15/11/2022 16:56
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
Зимовий житловий комплекс, вибір квартир
-Реклама
Азов

Бойові дії в Україні не вщухнуть взимку, оскільки Збройним силам України важливо не дати окупантам часу на перепочинок. Для можливих контрнаступальних дій у ЗСУ сьогодні є три основних напрямки.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в ексклюзивному коментарі ТСН.ua, передає Правда.іф.

“Взимку затишшя не буде. Якщо ми знизимо бойову інтенсивність, то ми після зими отримаємо перегруповану, організовану і більш-менш навчену російську армію – для нас це буде величезною проблемою. Тому я думаю, що в жодному разі не треба знижувати, і принаймні Генеральний штаб буде наполягати на активних бойових діях”, – вважає військовий експерт.

Як зауважив Жданов, для здійснення контрнаступальних операцій напрямків залишилось не так вже й багато – Луганський, Донецький і Запорізький.

Зокрема, за його словами, окупанти концентрують сили, щоб захистити сухопутний коридор до Криму:

“Сьогодні Запорізький напрямок дуже сильно підсилився, тому що основна маса військ знаходиться в районі Мелітополя, вони там облаштовують укріпрайон, відселяють цивільних, щоб не було витоку інформації… Це вже створює проблеми на Запорізькому напрямку”.

Щодо Донецького напрямку, експерт нагадав, що там окупанти проводять найбільш активні наступальні дії.

“Залишається тільки Луганський, але ми трохи забуксували на лінії Сватове-Кремінна. Їм вдалося створити лінію оборони, і вони більш-менш стримують. Ми просуваємося, але дуже повільно”, – розповів він.

За словами Жданова, на сьогоднішній день казати, який з трьох напрямків обере Генштаб, дуже важко.

“Може бути варіант, коли буде на стику оперативних напрямків. Зазвичай стики між оперативними напрямками – це найслабші місця”, – додав експерт.