Як франківські гвардійці відзначили Святвечір
Диван на коліщатках в темній вітальні

Як франківські гвардійці відзначили Святвечір

Автор: Світлана Якимчук
07/01/2023 19:17
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Франківські гвардійці з частини 1241 6 січня відзначили Святвечір за східним обрядом. Важлива частина свята – українські християнські традиції.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Тому перед тим, як приступити до вечері, провели спільну молитву за участю військового капелана отця Романа Кострабія, інформує Правда.іф з посиланням на пресслужбу нацгвардійців.

«Людям необхідно полегшити душу, вступити у внутрішній діалог з Богом і самим собою. Усі ми в цей непростий для країни час шукаємо відраду. Звісно, наші воїни – це не виняток. Добре, якщо все більше людей буде знаходити розраду у спілкуванні з Богом. Христос народився!» – ділиться думками отець Роман.

За спільним столом зібралися офіцери та строковики, мобілізовані й військовослужбовці за контрактом – усі вони сьогодні ввечері одна велика сім’я. На столі їх чекала багата різдвяна вечеря з дотриманням усіх канонів меню Святого вечора.

Цьогоріч кухарі військової частини попрацювали на славу. На столі всі традиційні 12 страв, зокрема, вареники з картоплею і вишнями, смачні бутерброди, риба, вишукані різноманітні салати.

Покращене харчування для військовослужбовців на свята – це спільне рішення  для всіх військових частин і родів військ. 

«Різдво для українського народу завжди було одним із визначальним свят. Відсвяткувати Різдво, як це продиктовано віковими традиціями – означає весь рік перебувати під захистом вищих сил, довірити своє життя Богові нестрашно, як і побратиму», – вважає строковик Володимир і додає», – в моїй сім’ї це свято завжди було найважливішим у році. Я вважаю, не принципово, коли ти його святкуєш – чи 25 грудня, чи 7 січня, а можна й два рази. Головне, щоб кожного разу всі збирались докупи і було так багато смачних страв, що очі розбігаються!».