-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Як InProject HUB використовує штучний інтелект в роботі у 2024 році, відгуки працівників

-Реклама-spot_img
spot_img

InProject HUB: як ми перестали хвилюватись і полюбили штучний інтелект

Штучний інтелект став незамінним помічником для багатьох відомих брендів: Amazon, Meta, Google, Upstart. Проте деякі компанії все ще лишаються осторонь і обмежують використання АІ у бізнес-процесах. Дебати щодо користі та етичності таких інструментів ведуться від початку виходу ШІ на масовий ринок. В IT-компанії InProject HUB впевнені, що за такими технологіями майбутнє, тому спеціалісти використовують штучний інтелект у роботі і готові поділитись враженнями, які отримали на власному досвіді.

Друг чи ворог?

Спочатку варто визначитись, що мова піде про прикладне застосування АІ, а не спеціалізовані рішення, які вже роками використовуються у промислових галузях (Machine Learning/Vision, Cloud AI тощо).

Назви популярних сервісів на слуху — ChatGPT, Midjourney, Notion AI, Grammarly. За результатами різних оцінок в Україні близько 50% компаній минулого року спробували залучити АІ для оптимізації процесів, 20% використовують подібні інструменти постійно, а ще десь 15% — розробляють власні рішення для корпоративних потреб.

- РЕКЛАМА-

При цьому, декого лякає стрімка популяризація АІ, особливо тих працівників, хто боїться втратити через штучний інтелект роботу. Проте песимістичні прогнози хибні, до прикладу, дослідження Світового економічного форуму показують, що використання АІ призведе до скорочення близько 85 мільйонів робочих місць та створення натомість 97 мільйонів нових.

Співробітники ІнПроджект Хаб у відгуках щодо впровадження АІ дали власну оцінку, називаючи серед ключових переваг застосування штучного інтелекту: швидкість роботи, допомогу при генерації ідей та зменшення обсягу рутинних завдань.

СЕО InProject HUB Костянтин Войтович додає, що використання АІ має і фінансові переваги. Адже оптимізація робочих процесів дозволяє зекономити 23-38% часу для виконання завдань, знизивши тим самим витрати на 8-15%.

В чому допомагає АІ

Дані DataProt свідчать, що 37 % компаній світу вже використовують АІ у своїй роботі. Щоб зрозуміти, яку саме користь може принести штучний інтелект, треба звернути увагу на його переваги:

  • Автоматизація завдань, які потребують повторення. Працівники зможуть фокусуватись на стратегічній роботі, що допоможе підвищити ефективність. Штучний інтелект вміє вести фінансову документацію, збирати та обробляти данні, приймати замовлення тощо;
  • Зниження ризиків. ШІ вміє розпізнавати загрозу, знаходячи приховані патерни, які важко виявити під час традиційного аналізу потенційних ризиків;
  • Виключення людського фактору. ШІ допомагає усунути вплив емоцій, втоми і недбалих помилок. Працівники залишаються більш продуктивними, а якість виконання деяких задач зростає;
  • Швидка обробка неструктурованих даних. Штучний інтелект дозволяє приймати рішення у короткі терміни, що вкрай важливо для бізнесу;
  • Зростання конкурентоспроможності. АІ допомагає створювати персоналізований контент, що напряму впливає на лояльність і задоволеність клієнтів;
  • Швидка та якісна взаємодія з клієнтами. Близько 56% від усіх АІ-інструментів, які використовує бізнес, пов’язані з обслуговуванням клієнтів, про це свідчить опитування Forbes Advisor.

Це лише частина переваг, які забезпечує штучний інтелект. А тепер давайте перейдемо до конкретики і визначимо як саме АІ допомагає спеціалістам IT-компанії. Ми зібрали враження та відгуки працівників InProject HUB від впровадження штучного інтелекту для безпосереднього виконання їх робочих завдань.

Зацікавленість різних департаментів у ШІ демонструє дослідження українського IT-сектору: копірайтинг та дизайн (50%), PR та маркетинг (49%), менеджмент (39%), розробники ПЗ (21%).

Відгуки спеціалістів InProject HUB про АІ

  • Я використовую Chat GPT для пошуку інформації, редагування текстів та генерації ідей. Раніше на це витрачалось дуже багато часу, адже десятки статей та даних треба було перечитати, обробити та сформувати з цього матеріал. Тільки після пошуків я вже була втомлена. Редагування тексту також відкладалось, адже після того, як я написала статтю, я не можу її об’єктивно оцінити. Зараз це робить Chat GPT і тому я працюю швидше. — Олена, копірайтер.
  • Графічний дизайн включає створення багатьох однотипних елементів, що дуже втомлює та заважає креативно мислити. Зараз є програми, які створюють вже готові шаблони та дозволяють підлаштувати їх під певні потреби та вимоги. Це набагато простіше і після рутинних тасків в мене залишається час та сили на більш креативні задачі. Однозначно використовуватиму АІ і надалі. — Вікторія, графічний дизайнер.
  • АІ допомагає мені з різними справами: підготовка звіту, формування чек-листа, генерація і т.д. До того, він непогано справляється з пошуком помилок у коді. Зазвичай на це іде дуже багато часу, навіть, якщо це лише забуте “;”. Зараз з цим легше і швидше. — Артур, IT-спеціаліст.

Штучний інтелект — друг

Однозначно думка InProject HUB щодо використання АІ позитивна. Штучний інтелект значно підвищив продуктивність працівників та позбавив їх від виконання рутинних задач, які раніше  забирали надто багато часу та енергії.

Відгуки спеціалістів InProject HUB доводять, що з АІ працювати стало легше та цікавіше. Адже тепер кожен може більше часу приділити креативу та розвитку. У 2024 році технології мають сприйматись як помічники, а не вороги. Використання сучасних інструментів полегшує монотонну роботу, забезпечує робочі місця і розвиток нових професій.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні