11 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна FB Як не заразитися смертельним вірусом. Поради прикарпатських фахівців

Як не заразитися смертельним вірусом. Поради прикарпатських фахівців

Сьогодні, під час оперативної наради, начальник управління охорони здоров’я Марія Бойко наголосила, що ВООЗ не рекомендує носити маски здоровим людям, інформує Правда.іф.

«Якщо ми дотримуємося всіх правил – не торкаємося лиця, миємо та дезінфікуємо руки, не стоїмо і не кашляємо одне одному в лице, то є дуже низька вірогідність заразитись. Але маски не є достатнім заходом. Коли люди пхають пальці під маску, торкаються обличчя, або не міняють їх регулярно – їм маска не допоможе.
Маски на вулиці чи магазині – це не найважливіша річ і це найнижчий ризик заразитися.
Маски, насамперед, потрібні для медпрацівників, щоб вони захистилися від інфікованих людей. Друга група осіб, яким потрібні маски – це хворі, щоб не передавати вірус іншим. Третя група – це особи, які мають постійний контакт з багатьма людьми, наприклад, касири в магазинах», – сказала Марія Бойко.

За її словами, наука та досвід інших країн показує, що найчастіше вірус підхоплюють не на вулиці, а вдома від інфікованих членів своєї сім’ї. Тобто більшість людей захворіли від близьких, з якими ділили спільний простір тривалий час:

  • 98% заразяться через ігнорування порад мити руки, не торкатися обличчя немитими руками, не збирати цілу сім’ю в одну квартиру та не самоізолюватися при ризику вже бути інфікованим;
  • до 2% може заразитися на вулиці.

Більшість людей не розуміє, що таке самоізоляція. Це не просто сидіти вдома, це стовідсоткове уникнення від контакту з членами родини.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кабмін витратить 70 млн грн на біатлонний комплекс у "Буковелі". Третина курорту належить компанії Коломойського

Кабмін витратить 70 млн грн на біатлонний комплекс у “Буковелі”. Третина...

0
У Буковелі побудують біатлонний комплекс. Наразі об'єкти курортного комплексу належать ПриватБанку та компанії з орбіти олігарха Коломойського. Кабінет міністрів...