-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Як Росія використала методи «сепаратизму» на Донбасі

-Реклама-spot_img
spot_img

З року в рік, жителі Донбасу все більше відчувають потребу повернення окупованих Російською Федерацією територій під контроль України. Навіть ті, хто у 2014 році брали участь в сепаратистських «референдумах» т.зв. «ДНР/ЛНР» та закликах «Путін введи війська», почали розуміти наскільки примітивно вони попались на російську пропаганду, фейки, перекручування фактів, піддались фальшивим обіцянкам про начебто безтурботне життя в самопроголошених республіках, а також опинилися в епіцентрі реальної небезпеки у вигляді «сепаратизму» зі сторони «братнього» народу. Люди, що живуть в окупації, і нині залишаються заручниками антиукраїнської пропаганди, яка щодня лунає з російських телеканалів.

Під впливом інтенсивної російської пропаганди, окремі мешканці окупованих територій й досі вірять, що Донбас завжди годував Україну, а т.зв. «референдум про державну самостійність» сприймають як шлях до фінансової незалежності та власного добробуту. Але минуло вже шість років, а фінансова незалежність так і не наступила. У чому ж причина? Все банально просто, «сепаратизм» це явище, яке супроводжується поширенням недостовірної та викривленої інформації для розхитування суспільно-політичної обстановки та в подальшому відокремлення окремих територій. Це вид гібридної війни, яку РФ проводить стосовно України.

То що ж рекомендують експерти та які основні методи боротьби з «сепаратизмом»? Перш за все, потрібно зосередитись на власному свідомому баченні та аналізі інформації з мережі Інтернет на її достовірність, першоджерело та осіб, що таку інформацію поширюють. Адже для того, щоб сепаратистський рух був успішним, потрібно підготувати інформаційну платформу для підбурення населення, створити у їхній свідомості відповідну ілюзію та ідею «референдуму», і найкращий спосіб це зробити через мережу Інтернет та ЗМІ.

- РЕКЛАМА-

Саме тому, нам потрібно розуміти, що поки ми не будемо усвідомлювати суспільну небезпеку поширення недостовірної та неперевіреної інформації, доти буде існувати вплив на свідомість громадськості, який породжуватиме «сепаратизм», а також буде створювати загрозу порушення територіальної цілісності, державного суверенітету та недоторканості України. При цьому, слід пам’ятати, що інформаційна безпека є невід’ємною складовою національної безпеки, а також те, що за створення сепаратистських рухів в Україні передбачена кримінальна відповідальність.

Максим СІРИЙ

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Видалення волосся лазером у Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні