Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Як треба видаляти плісняву

-Реклама-spot_img
spot_img

На ранніх стадіях пліснява – непомітна. Проте одразу має насторожити запах підвалу, темний наліт або плями у кутках та на стінах. В цих випадках треба негайно вирішувати ситуацію.

Причини розмноження грибка криються у несправному водопроводі, неякісному опаленні, наявності погребу під домом, тріщин у даху, через які просочується волога. Нерівномірне опалення будинку та погана вентиляція (особливо на кухні і ванній) призводять до утворення конденсату й промерзання, що стає ідеальним середовищем для розвитку плісняви.

Фахівці служби дезінфекції DFD https://dfd.com.ua/ru застерігають: при ігноруванні проблеми ви ризикуєте отримати зіпсоване майно та захворювання (від алергії до відчуття задухи, астми та навіть появи пухлин). При цьому самостійна боротьба з паразитами може забрати купу сил і часу, не давши бажаного і тривалого результату, тому варто не відкладати, а відразу звертатися до спеціалістів.

- Advertisement -

Чому самостійне видалення плісняви – неефективне

Щоб усунення грибка мало тривалий ефект, потрібен досвід роботи з паразитом і знання специфіки різних видів плісняви. Без знань можна придбати багато хімікатів, які не лише не видалять плями, а й можуть зашкодити вашому здоров’ю та зіпсувати оздоблення.

Також, не знайшовши причину появи плісняви та грибка, можна повторювати очищення багато разів, витрачаючись на побутові засоби та знову стикатися з пліснявою.

Спеціалізоване видалення плісняви

Професійне, комплексне знищення плісняви вирішить проблему за один візит фахівців і гарантуватиме захист від повернення грибка.

Як це працює? Спеціалісти діагностують приміщення, аналізують масштаби зараження та знаходять навіть незначні осередки розмноження грибка. Одночасно вони з’ясовують причини проблеми (висока вологість, накопичення конденсату тощо), щоб після робіт надати рекомендації щодо профілактики плісняви. Також фахівці індивідуально підбирають засоби видалення плісняви, які будуть найбільш ефективними.

У складних випадках проводиться механічне очищення заражених місць (зняття штукатурки, фарби тощо). Потім чисті поверхні обробляють професійною хімією з антисептичними властивостями, яка знищує не лише грибок, але і його спори.

Щоб остаточно знезаразити повітря й видалити зашити отруйних пліснявих спор, фахівці застосовують метод озонування. Газ, що розпилюється по приміщенню, проникає в усі щілини та вбиває мікроби і плісняву, залишаючи у кімнаті свіже повітря.

На завершення ви отримаєте поради щоб запобігти плісняві.

Як попередити повторення проблеми

Щоб грибок більше ніколи вас не турбував, потрібно контролювати вологість у приміщенні, регулярно провітрювати кімнати, встановити якісні витяжки, а також стежити за справністю труб.

Не дайте плісняві шансу отруювати ваше життя! Дотримуйтесь профілактики і вчасно звертайтеся за кваліфікованою допомогою до спеціалістів служби дезінфекції DFD!

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.
-Реклама-
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні