-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Як у Івано-Франківську потрапити на заняття з аквааеробіки

-Реклама-spot_img
spot_img

У Івано-Франківській міській поліклініці №2 кожного дня, з понеділка по п’ятницю, відбуваються заняття з аквааеробіки. Заняття проходять під музичний супровід, що робить уроки емоційними і яскравими. Як записатися на аквааеробіку, чим вона корисна та чи існують протипокази читачам Правда.іф розповідає лікар-фізіотерапевт Анжела Галюк.

– Анжело Романівно, чи давно в міській поліклініці №2 існують заняття з аквааеробіки?

– Такі заняття проводимо другий рік поспіль, відколи після ремонту відновив свою роботу басейн. Заняття відбуваються щодня. Ми рекомендуємо нашим пацієнтам приходити на аквааеробіку через день, двічі або тричі на тиждень.

- РЕКЛАМА-

– А чому рекомендують приходити на заняття через день, а не щодня?

– Аквааеробіка – це процедура, яка має своє навантаження на організм, зокрема на серцево-судинну систему, на опорно-руховий апарат. Тому важливо не перевтомлюватись.

Як у Івано-Франківську потрапити на заняття з аквааеробіки

– Скільки людей займається одночасно в групі?

– Ми стараємося набирати групу кількістю до 6-8 осіб, щоб людям було комфортно. Власне, наш басейн і розрахований приблизно на таку кількість пацієнтів.

– Чи для усіх є корисними заняття з аквааеробіки?

– Заняття з аквааеробіки корисні для хребта, м’язів, схуднення, спокійного сну, загального самопочуття. Насправді водні процедури корисні для усіх систем організму. Протипоказів є небагато. Важливо, щоб людина не втрачала свідомість. Також не варто займатися аквааеробікою в гострий період тих чи інших захворювань, протипоказами є інфекційні та дерматологічні захворювання, які передаються іншим людям.

– Як потрапити на заняття з заняття з аквааеробіки? Який алгоритм дій і чи можуть відвідувати ці заняття люди, які не є пацієнтами поліклініки №2?

– Якщо людина, незалежно від того, з яким медичним закладом у неї підписана декларація,  хоче відвідувати заняття з аквааеробіки, вона має звернутися до свого дільничного терапевта чи сімейного лікаря, а також вузького спеціаліста, який її спостерігає: невролога чи травматолога і запитати про доцільність  лікувальної фізкультури у воді. Для занять у басейні потрібно мати довідку від лікаря-дерматолога, довідку про проходження флюорографії і, для жінок, огляд лікаря-гінеколога.

З цими довідками людина приходить в Структурний підрозділ «Міська поліклініка №2», звертається до лікаря-фізіотерапевта на 6-поверсі у 104-кабінеті і отримує скерування на заняття в басейні на певні дні і у певну групу. Залежно від фізичного стану людини, ми скеровуємо її на заняття з більшим чи меншим навантаженням чи спеціальними вправами для лікування того чи іншого захворювання.

– Як саме відбуваються заняття і які комплекси вправ пропонують пацієнтам?

– Залежно від потреби пацієнта, ми проводимо вправи для хребта, зокрема для шийного відділу, грудного та поперекового відділів хребта. Також є вправи для суглобів верхніх та нижніх кінцівок.

– Наскільки усі ці вправи легше робити у воді, аніж на суші?

– Пацієнту значно легше працювати у воді, адже вода заспокоює, допомагає зменшити навантаження. Вода розвантажує хребет, розслабляє м’язи, суглоби, тому вправи виконувати легше. У воді тіло значно краще піддається розробці навіть після якихось травм чи переломів.

Розмовляла Любов Загоровська

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Любов Семанишин
Любов Семанишин
Журналіст, публіцист. Редакторка сайту Правда іф. юа. Випускник філологічного факультету ПНУ.
-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні