Як варто починати день, аби він пройшов продуктивно - поради від франківського психолога
Диван на коліщатках в темній вітальні

Як варто починати день, аби він пройшов продуктивно – поради від франківського психолога

Автор: Ігор Василик
29/01/2023 18:14
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні
Усі ми любимо повалятися зайву годину в ліжку, сваримося на будильник і необхідність залишати теплу зону комфорту. Але така вже доля кожної людини, у якої в житті, крім задоволення, є робота, відповідальність і плани. Тому дуже важливо виробити кілька корисних ранкових звичок, щоб день пройшов максимально продуктивно та на позитиві.

«Є одна дуже добра техніка. Її ефект не одразу видно, він приходить з систематичністю. Потрібно записувати свій настрій кожного дня. Зранку і ввечері одним словом. Але при цьому довго не думати, не обмірковувати, тому що коли ми починаємо раціоналізувати, то справжні переживання від нас тікають.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Ця техніка дуже добре допомагає розуміти самого себе і відділяти, диференціювати свої емоції.

Так само добре працює, особливо з пацієнтами в лікарні, коли вони ставлять питання самому собі щовечора, що сталося доброго за сьогоднішній день. Одну конкретну річ, дуже точно варто сказати», – розповідає психолог ЦМКЛ Наталія Мельник.

Як правильно підтримувати людей, котрі пережили втрати під час війни?

«Непотрібно підтримувати словами «все буде добре», «не переживай», тому що тоді ми людині заперечуємо те, що вона відчуває. Якщо горе переживає ваша близька людина, то ви маєте відчути себе, чи здатні ви зараз надати їй підтримку. Якщо так, то варто спробувати підтримати присутністю. Я поряд, я з тобою, я бачу, що ти переживаєш, що тобі тяжко і боляче, дозволь собі поплакати, тримайся – такими словами або і навіть мовчанкою можна підтримати. Мовчанка деколи навіть більше впливає, аніж слова, тому що є контакт людина-людина. Показуємо в першу чергу мімікою, жестами, невербалікою, що я поряд, ми будемо разом, можеш на мене опертись», – говорить Наталія Мельник.