Як важкопоранений боєць "десятки" Дмитро "Доля" після лікування знову повернувся на фронт
Диван на коліщатках в темній вітальні

Важкопоранений боєць “десятки” Дмитро “Доля” після лікування знову повернувся на фронт

Автор: Світлана Якимчук
30/03/2024 14:15
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
blagodeveloper.com/promotional-landing/
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Дмитро із позивним “Доля” – інженер роти ударних безпілотних авіаційних комплексів “Тайстра” 10-ї ОГШБр “Едельвейс”.

На війну пішов добровольцем: спочатку у березні 2022-го року “штурмував” ТЦК, та його не взяли, а через пів року, у липні, таки добився служби у ЗСУ – став піхотинцем, пише Правда.іф з посиланням на Бліц-Інфо.

Реклама: Місцеві пропозиції
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
Альянс

Комфортне житло преміум класу в Івано-Франківську!

“Я розумів куди іду, що буде. Так – це важко і страшно. Але в піхоті не всі люди помирають, не кладуть роти пачками”,- каже Дмитро. 

Військовослужбовець отримав важке поранення, та після 3 місяців лікування і тривалої реабілітації та статусу “обмежено придатний” знову повернувся на службу в роту ударних безпілотних авіаційних комплексів “Тайстра”.

“У нас менше людей, тому потрібно більше роботів. На дронах завʼязана вся робота підрозділу. Це сильна зброя яка може приносити за маленькі гроші велику корист. Навіть трьома дронами можна зупинити штурм, якщо оператор знає, що робить. Дрон навіть семидюймовий доволі небезпечна штука. FPV – це дуже точна зброя, яка дає більше варіативності на полі бою”,- каже військовий.

Дмитро розповідає, що після поранення йому пропонували перевестись в ТЦК, але він вирішив, що на полі бою принесе більше користі. Тому пройшов підготовку для роботи з дронами і повернувся в стрій.

“Якщо у тебе є велика кількість дронів, ти можеш знищувати всі ворожі засоби вогневого ураження: міномети, птури, СПГ. Так, їх важко знайти, ідентифікувати і попасти. Можливо не з першого разу, але з третього дрона точно все вдається”,- пояснює військовий.

Більше дивіться у відео, яке запустив Фонд підтримки гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.