Український футбол прокинувся після зимової “сплячки” – минулих вихідних пройшли поєдинки 19-го туру УПЛ. Про виступи наших краян в еліті українського футболу читайте в рубриці “Наші профі. УПЛ”.

Результат пошуку зображень за запитом "упл"

Українська Прем’єр-ліга. 19 тур
ФК “Маріуполь” – “Олімпік” (Донецьк) – 2:1
Іван Сондей (О) не потрапив до заявки на гру.

Невдало весняну частину сезону розпочав донецький “Олімпік” – донеччани в “дербі” поступились землякам з “Маріуполя” (1:2). Півзахисник Іван Сондей звітний поєдинок пропускав у зв’язку з пошкодженням. Поразка опустила “олімпійців” до зони “плей-аут” – тепер команда розмістилась на одинадцятій сходинці.

ФК “Львів” – “Чорноморець” (Одеса) – 0:1
Володимир Адамюк (Л) відіграв весь матч і на 57-ій хвилині отримав попередження. Владислав Приймак (Л) відіграв весь матч і на 85-ій хвилині отримав попередження.

З поразки розпочав футбольну весну і ФК “Львів”. Команда Володимира Адамюка та Владислава Приймака вдома поступилась одеському “Чорноморцю” – 0:1. Обидва наші краяни відіграли повний поєдинок і обоє напрацювали на попередження. Попри невдачу “синьо-золоті” й надалі перебувають на восьмому рядку Прем’єр-ліги.

“Ворскла” (Полтава) – “Карпати” (Львів) – 0:4
Роман Дебелко (К) вийшов у стартовому складі, на 7-ій хвилині отримав попередження і був замінений на 76-ій хвилині.

Після футбольних “проб” у клубі другої німецької Бундесліги нападник Роман Дебелко таки потрапив до остаточної заявки львівських “Карпат” на другу частину УПЛ. В першому ж поєдинку після повернення до Львова Дебелко напрацював на попередження та був замінений у другому таймі. А “Карпати” стали авторами головної сенсації туру – в гостях “зелено-білі” знищили полтавську “Ворсклу” – 4:0. Три очки дозволили львів’янам піднятись із зони “плей-аут”, потіснивши туди донецький “Олімпік”.

“Шахтар” (Донецьк) – ФК “Олександрія” – 2:0

Головний ньюсмейкер осінньої частини сезону навесні не зумів підтвердити статус “грози авторитетів” – у першому офіційному матчі 2019-го команда прикарпатського тренера Володимира Шарана поступилась “Шахтарю” (0:2). Не зважаючи на поразку у Харкові, “Олександрія” й надалі перебуває на третій сходинці УПЛ.

U-21. Прем’єр-ліга. 19 тур
ФК “Львів” – “Чорноморець” (Одеса) – 1:2
Віталій Жупанський (Л) залишився на лаві для запасних.

Без очок на старті футбольної весни залишився і дублюючий склад “Львова”. Як і основна команда, “молодіжка” зазнала мінімальної поразки від одеських “моряків” – 1:2. Голкіпер Віталій Жупанський у звітній грі залишився на лаві для запасних. Львів’яни окупували передостанній, одинадцятий рядок чемпіонату U-21.

“Арсенал-Київ” – “Десна” (Чернігів) – 1:2
Андрій Тринчук (А) залишився на лаві для запасних.

У звітному турі несподівано оступилась “молодіжка” столичного “Арсеналу-Київ” – вдома “каноніри” програли останній команді ліги чернігівській “Десні” (1:2). Півзахисник Андрій Тринчук спостерігав за грою з лави для запасних. “Арсенал-Київ” втратив можливість увірватись до трійки лідерів і наразі відставання від “гірників”, які йдуть третіми, складає всього два пункти.

“Ворскла” (Полтава) – “Карпати” (Львів) – 0:0
Тарас Саків (В) вийшов у стартовому складі і був замінений у доданий арбітром до другого тайму час.

Оборонець Тарас Саків, який взимку пролонгував контракт з “ворсклянами”, допоміг “молодіжці” полтавського клубу відстояти “нулі” у матчі з львівськими “Карпатами” – 0:0. Мирова відкинула полтавців на дві позиції вниз – після звітного туру полтавці посідають восьму позицію ліги.

“Шахтар” (Донецьк) – ФК “Олександрія” – 0:0
Максим Куліш (О) не потрапив до заявки на гру.

Матч команд лідируючої трійки чемпіонату між “Олександрією” та “Шахтарем” пройшов без голів і без участі прикарпатця Максима Куліша – 0:0. Після звітного туру “Олександрія” відпустила лідера столичне “Динамо” вже на п’ять очок.

“Динамо” (Київ) – “Зоря” (Луганськ) – 5:1
Юрій Шпирка (Д) увійшов у гру на 68-ій хвилині. Олександр Романчук (Д) не потрапив до заявки на гру.

“Молодіжка” столичного “Динамо” продовжує штампувати перемоги. Цього разу під каток столичних футбоілстів потрапила луганська “Зоря” – 5:1. Півзахисник “динамівців”Юрій Шпирка увійшов у гру у лругому таймі, тодіяк оборонець Олександр Рмоанчук не потрапив до заявки на гру. Завдяки осічці “Олександрії” “Динамо” збільшило перевагу над “жовто-чорними” до п’яти пунктів і продовжує впевнено очолювати турнірні перегони.