15 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 6 Квітня, 2020
Головна Культура Які новинки з’явилися у книгарнях міста?
Реклама: Прованс

Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні Правда.іф розповідає про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Букініст».

 

Олена Рижко «Знає тільки Мару»

З анотації: «Шестеро підлітків влаштували нічну адреналінову екскурсію – міським підземеллям. У кожного свої причини. Серж мріє стати дигером. Ігор попався «на слабо». Лесі не терпиться довести власну дорослість. Яну погнало «розбите» серце. Мару отримала такий подарунок, та й була ще одна причина… Міка потребує грошей, тому й узявся їх супроводжувати. А ще є Рум – крутий дигер і загадкова особистість. Він – категоричний, розсудливо-рішучий і небагатослівний. Підземелля – його стихія. Рум знає про нього все. І встигає врятувати наївну компанію від фатальної небезпеки».

 

Річард Фейнман «Та ви жартуєте, містере Фейнман!»

З анотації: «Річард Фейнман, лауреат Нобелівської премії з фізики, був одним із найкращих фізиків-теоретиків у світі. Але також він був диваком, який завжди потрапляв – часто навіть навмисно – у доволі незвичні пригоди. Серед них: злам сейфа із секретними документами про розробку ядерної зброї, акомпанування балетному виступу на бонго, обмін відкриттями у сфері ядерної фізики з Ейнштейном і Бором та ще багато досить несподіваних історій».

 

Роберт Бізлі «Жозе Моурінью. Приватна розмова»

З анотації: «Жозе Моурінью – одна з найхаризматичніших і найсуперечливіших постатей у сучасному футболі. З його ім’ям пов’язані не тільки численні перемоги, а й незліченні скандали. Але він, без сумніву, видатний лідер і блискучий тренер, який виграв суперкубки у чотирьох різних країнах. Ніхто, крім нього, не зміг цього зробити».

 

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

"Коханню немає перешкод",-Франківська пара одружилася у масках та рукавичках

“Коханню немає перешкод”,-Франківська пара одружилася у масках та рукавичках

0
В Івано-Франківську під час карантину одружилась пара. Вони дотримались всіх необхідних обмежень, інформує Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції. “Для...