11 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Травня, 2020
Головна Культура Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні Правда.іф розповідає про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Букініст».

 

Майкл Каннінгем «Години»

З анотації: «У найвідомішому романі Майкла Каннінгема сплітаються долі трьох жінок – видатної англійської письменниці Вірджинії Вулф із патріархального Річмонда, домогосподарки Лори Браун із повоєнного Лос-Анджелеса і сучасної нью-йоркської редакторки Кларисси Вон. Вони живуть у різний час, у різних містах та навіть країнах, але їх об’єднує книжка Вірджинії Вулф «Місіс Делловей» і магія часу. З кожною новою сторінкою в романі відкривається нове усвідомлення глибокого переплетіння трьох різних доль».

 

Пітер Камп «Прорив у швидкості читання. Книжка за день – це реальність»

З анотації: «Американський президент Теодор Рузвельт встигав «ковтнути» книжку перед сніданком. Інвестор Ворен Баффет прочитує по 500 сторінок щодня. Засновник Microsoft Білл Ґейтс щотижня перегортає останню сторінку цікавого йому видання. У чому таємниця їхнього супервстигання? Автор цієї книжки переконує, що таких результатів можна досягнути, опанувавши техніку скорочитання. Завдяки простій та ефективній методиці ви зрозумієте, як швидко сприймати й запам’ятовувати текст, які трюки застосовувати та як налаштувати внутрішній спідометр. Ви зможете самостійно засвоїти техніку скоро читання – і вже через тиждень помітите перші результати».

 

Ольга Голубєва «Неймовірні пригоди Мандарини Сергіївни»

З анотації: «У житті завжди є місце дивовижам, несподіванкам і, звісно ж, усіляким щоденним подвигам. У цій смішній книжці книгодрузяки познайомляться із супергероїчною… бабусею. Історії про свій дивовижний життєвий досвід вона розповідає своїм онукам. О, як же багато ми не здогадуємося про своїх бабусь!».

 

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Після сильної зливи Івано-Франківськ традиційно "поплив"

Після сильної зливи Івано-Франківськ традиційно “поплив”: фото

0
Вулиця Надрічна сьогодні швидше нагадує швидкоплинну гірську річку, а ніж об"їзну дорогу обласного центру Прикарпаття. Там у двох місцях від сильного тиску...