Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні Правда.іф розповідає про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Букініст».
«Вузлик на пам’ять. Історії та спогади про бабусю»
З анотації: «Її називають повелителькою смачних пирогів, мудрою порадницею, найвигадливішою казкаркою, заклинателькою часу, домашнього затишку та доброго настрою. Її обійми цілющі й найдорожчі, а спогади про її турботу зігрівають у дні, коли сумно й самотньо. І хочеться безкінечно дякувати. І не забувати. Історії та спогади про бабусю, як вузлик на пам’ять. Аби перечитувати самому й переповідати дітям. Бо тільки так ми можемо зберегти пам’ять про тих, кого любили й любимо. Розповідаючи про них історії…».
Люсінда Райлі «Будинок орхідей»
З анотації: «Джулія Форрестер – відома піаністка, яка живе мрією про гарний будинок у Провансі. Вона щаслива й успішна, аж тут у її житті стається жахлива трагедія. Джулія повертається до Англії, туди, де була щаслива в дитинстві, – у Вортон-парк. Але теперішній власник маєтку Кіт Кроуфорд мріє якомога швидше його продати. Ані Джулія, ані Кіт не знають, що їхні долі нерозривно пов’язані. Під час ремонту, розпочатого Кітом, знаходять щоденник, написаний у 1940-х роках дідусем Джулії, який понад усе любив орхідеї. Про що йдеться на його сторінках? В історії двох сімей, розорених війною, Джулія виявить темні секрети, що змінять її життя…».
Олесь Ільченко «Місто з химерами»
З анотації: «Роман Олеся Ільченка «Місто з химерами» дозволяє повернутись в часі і зануритись у життя Києва початку ХХ століття: зазирнути за лаштунки театру Соловцова, зустріти Ларису Косач в Музеї старожитностей, випити гарячого шоколаду в кафе «Семадені», поспостерігати за будівництвом Миколаївського костелу і навіть політати аеропланом разом із Ігорем Сікорським. Уважні читачі й читачки дізнаються про загадки життя відомого будівничого Владислава Городецького і разом з героями роману отримають можливість розкрити головну таємницю Києва. Що означає «зловісний трикутник»? Чому його було створено? Що знаходиться в центрі цього трикутника? Чому небезпека чатує над старим містом і чи справді вона вже в минулому?».