12 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Травня, 2020
Головна FB Які продукти небезпечно зберігати в пластикових контейнерах

Які продукти небезпечно зберігати в пластикових контейнерах

Пластикові контейнери приходять на допомогу багатьом домогосподаркам. Вони бувають різних розмірів і форм, тому їх часто використовують для зберігання продуктів. Однак з деякими речовинами пластик може вступати в реакцію. Це призведе до того, що їжа, яка зберігається в контейнері, стане смертельно небезпечною.

Вчені попереджають, що в пластикові контейнери категорично заборонено поміщати гарячу їжу, причому будь-яку. Це викликано тим, що високі температури просто розплавляють пластик і його мікрочастинки починають поглинатися вмістом контейнера, пише Галка зпосиланням на ukrhealth.

Несумісними з пластиковими контейнерами є яйця і страви з яєць. Речовини, що містяться в яйцях, відразу вступають в контакт з пластиком і це призводить до утворення сальмонели і кишкової палички. Аналогічні процеси відбуваються, якщо в контейнерах зберігати молочні вироби.

Салати і овочі можна зберігати в пластикових контейнерах, але не більше однієї години. Потім кислота починає роз’їдати пластмасу. Тому носити такі обіди в пластиковому посуді на роботу не рекомендується.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Суд повернув франківцеві право на субсидію, яку той втратив через помилку чиновників

Суд повернув франківцеві право на субсидію, яку той втратив через помилку...

0
Мешканець Івано-Франківська відновив право на субсидію, якого він був позбавлений через рішення Департаменту соціальної політики міськвиконкому за начебто недостовірну інформацію в поданих...