fbpx
3 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 27 Січня, 2020
Головна Суспільство Які "сюрпризи" знаходили мешканці старого Станиславова у своїх продуктах

Які "сюрпризи" знаходили мешканці старого Станиславова у своїх продуктах

У соцмережах обурені іванофранківці часом пишуть про неприємні «сюрпризи» в продуктах харчування.
news-image: Які "сюрпризи" знаходили мешканці старого Станиславова у своїх продуктах
Сто років тому такі випадкові знахідки теж не були рідкістю. Тодішня преса писала, що жителі міста знаходили каміння, шматки мотузки й навіть бите скло у буханцях хліба, придбаних у місцевих пекарнях, пише Західний кур’єр.
Але в ресторації Ісаака Фіша на вул. Романовського (тепер вул. Гаркуші) стався й зовсім унікальний випадок.  У грудні 1897 р. один з гостей замовив пляшку пива, а коли відкрив її, то побачив, що всередині сидить… миша, очевидно, вже нежива. Незрозуміло, як вона змогла пролізти у вузький отвір пляшки. Обурений відвідувач попросив закликати власника ресторації, але той лише здвигнув плечима і сказав: «Ну! А як у пиві часом трапляється муха?».
Як з іронією зазначали газетярі, ця відповідь була дуже влучною, а головне, їй важко якось заперечити. І хоч ця історія нагадувала анекдот, вона була абсолютно правдивою.

Джерело

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

На Франківщині 98% посівів – у задовільному стані

0
За даними департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, обстеження посівів озимих культур під урожай поточного року показує, що із посіяних 94 тис. га озимих...
×

Вподобайте нас у Facebook