Ганс Гільденбранд (Hans Hildenbrand) – (1870-1957) був одним з ранніх колірних фотографів з Німеччини.
У 1911 році він заснував кольорове фотоспостереження, яке розповсюджувало поширення листівки та стереоскопічних зображень і стало відомо про те, що він отримав кольорову фотографію під час Першої світової війни. На той час він був одним з 19-тих офіційно залучених військових фотографів з німецької сторони, і єдиним серед них зробити кольорові фотографії зон війни в Ельзасі, Шампані та Вогезах.
Після війни 1932 року він став фотографом американського журналу National Geographic, потім він повернувся до Польщі на рубежі 20-30-х років, де захопив барвисте життя людей. На фотографіях ви можете побачити, Базиліка св. Марії XIII століття у Кракові, повсякденне життя селян, жителів Кракова і Гуцулів Закарпаття у традиційних костюмах. А у 1927 році, він відвідав Чехословацьку республіку, де і потрапили у його об’єктив мешканці Закарпаття.
Фото: Anatoly Vakarchuk
Якими були життя та побут гуцулів у 20-х роках минулого століття (фоторепортаж)
НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ
Comments are closed.
Твоє би мукало, крестьянін російський з вічним царем. Нах пішло, чмо. Га-га-га.
перед тим, як давати якийсь коментар, – дивіться не на заголовок”життя гуцулів”, а на реальні фотогафії, – там іспанці, французи, німці, і аж ніяк не гуцули. Це ж інтернет, будьте уважні.
Звичайний сільський побут того часу. Так жила більшість в Європі до індустріалізації.
Жили як бомжі і тепер не краще
Твої предки як жили і як живеш ти?