Диван на коліщатках в темній вітальні

Якою буде освіта за кордоном у 2030 році?

Автор: Ігор Василик
14/04/2020 13:10
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Ніхто не може напевне сказати як зміниться світ навіть через 2-3 роки. Людство не стоїть на місці і постійно розробляє технології та вигадує речі, які можуть покращити та полегшити життя інших. А що ж буде з освітою у 2030 році? Особливо з навчанням за кордоном адже зараз студенти, які здобувають освіту не на Батьківщині, стикаюся з купою проблем та стресових ситуацій. То чи покращиться стан речей і як зміниться освіта майбутнього? Давайте спробуємо припустити, які ж саме зміни чекають студентів.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Доступ до ресурсів

Якщо порівняти навчальний процес у 90-х роках і зараз, то відмінність просто разюча. Раніше людям потрібно було проводити години, шукаючи інформацію в книжках та наукових роботах. Уявіть наскільки важко було тим, хто навчався за кордоном. Їм потрібно було ще й пояснювати ламаною мовою у бібліотеці, які саме роботи вони хочуть прочитати, і днями перекладати їх, щоб зрозуміти сенс та результати досліджень. Теперішні ж студенти можуть просто увімкнути комп’ютер, планшет чи телефон і, попиваючи чай, ввести запит у пошукову систему та через 3 секунди отримати відповіді на свої питання.

У майбутньому все буде ще простіше. Молодь, особливо ті, хто навчатимуться за кордоном, можуть не тільки знаходити потрібну інформацію за декілька секунд. Вони ще й зможуть робити найбільш важкі завдання за декілька хвилин, запускаючи декілька пошукових систем, використовуючи спеціальні гаджети, які друкують твої власні слова, та кооперуючись з різними спеціалістами по всьому світі з https://writix.co.uk/write-my-essay і інших сервісів. Потрібні дані з приводу глобального потепління? З`єднайтесь з науковцями на Арктиці. Хочете почути думки Американців щодо чергового президента? Скооперуйтесь з декількома онлайн.

Роботизоване навчання

Роботи зараз захоплюють світ. У Японії, вони вже працюють не тільки на виробництві певних продуктів, а ще й у будинках для літніх людей. Тому не важко припустити, що ці помічники з’являться і в освітніх установах. Особливо в роботі зі студентами з інших країн, адже робота можна запрограмувати так, що він буде розмовляти десятками мов. Людей, наприклад, з України, можна буде об’єднати в один клас, де цей вчитель буде проводити (хоча б) лекції, рідною мовою. Так кількість зрозумілого матеріалу збільшилась, зменшуючи стрес та викорінюючи страх тих, хто боїться їхати здобувати освіту в іншу країну через мовний бар’єр.

Націленість на певну сферу

У майбутньому люди будуть націлені на вузькоспеціалізованих робітників. Тому існують припущення, що школи та університети змінять свої навчальні плани. Не буде більше однакових предметів для всіх. Починаючи з середньої школи, гуманітаріям не потрібно буде вивчати математику і фізику. У «технарів» більше не буде другої іноземної мови, зарубіжної літератури та ін. В університеті, не буде загальноосвітніх предметів, таких як: воєнна підготовка, фізкультура і т.і. Залишать та додадуть тільки ті предмети, які будуть потрібні майбутнім спеціалістам у певній сфері. Така тенденція очікується по всьому світі.

Занепад традиційних систем

Люди поступово відходитимуть від схеми «садочок-школа-університет». Не буде сенсу витрачати так багато часу на освіту, якщо будуть курси, які нададуть потрібну інформацію за декілька місяців, а студенти отримають знання та навички за короткий проміжок часу.

Також не потрібно буде фізично знаходитись за кордоном аби отримати бажану освіту. Усі лекції розміщатимуть на платформах університетів, а семінари та практичні заняття проходитимуть онлайн. Чудово, чи не так?

Зменшення цін на навчання

Завдяки роботам, інтернету та іншим допоміжним засобам, навчальний процес потребуватиме менше часу з обох сторін, як освітян так і студентів. А час (і зараз, і в майбутньому) – це гроші. Тому ціни зменшаться. З’явиться більше можливостей отримати освіту за кордоном, також дякуючи різним грандам та науковим програмам, які навіть зараз збільшуються у геометричній прогресії.

Отже, надзвичайно цікаво, якою буде освіта за кордоном у майбутньому. Чи зміниться вона повністю чи ще залишиться щось з тих часів, коли вчилися ми та наші батьки. У будь-якому випадку, зміни будуть точно на краще, дозволяючи більшій кількості людей навчатися, ба навіть покидати власну Батьківщину заради певного університету для здобуття диплому чи сертифікату і отримання широкого спектру знань, потрібних для висококваліфікованих фахівців, розбудови країни та світлого майбутнього.