8 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 23 Лютого, 2020
Головна FB Якою Тіну Кароль запам'ятали в Івано-Франківську в шкільні роки

Якою Тіну Кароль запам’ятали в Івано-Франківську в шкільні роки

Вже під час навчання в школі Тіна Кароль стала справжньою зіркою. Вона виступала на всіх концертах, виконувала соло в шкільному ансамблі, а також завжди отримувала головні ролі у всіх театральних постановках. Можливо, саме в цей період вона чітко зрозуміла, що хоче стати співачкою, пише West News.

У рідній школі №22 в Івано-Франківську співачку пам’ятають як старанну і старанну ученицю Тетянку Ліберман. Відзначають, що її прагнення до музики проявилося ще в дитинстві – майбутня зірка української естради кожен день після уроків бігала на заняття в музичну школу, співала в шкільному хорі.

За словами заступника директора з навчально-виховної роботи школи №22 Людмили Грицько, індивідуальність співачки почала даватися взнаки ще в дитинстві:

«Таня не дотримувалася неписаних правил традиційних сценічних виступів того часу – не стояла постійно біля мікрофона, могла вийти в зал, до людей, була розкутою. Вона весь час працювала над собою і не давала собі ніяких поблажок. Працездатна, сконцентрована, цілеспрямована, навіть уперта. Спочатку ми не знали, що Таня десь виступає, але потім про це розвідала шкільний учитель музики і почала підбирати для неї окремий репертуар в хорі».

Захоплення музикою не завадило навчанні – Тіна Кароль закінчила школу на “4” і “5”. Останній раз вчителя бачили свою зоряну ученицю в 2006 році – тоді Тіна Кароль приїжджала в Івано-Франківськ і співала в рідній школі, де послухати її зібралися учні і педагоги.

іну в школі №22 пам’ятають і люблять – жодна презентація, жоден семінар не обходиться без згадки про гордість школи.

“Вона пішла школи і на певний час зникла з нашого поля зору, – згадують вчителя Тіни Кароль. – Чули, що Таня вступила до музичного училища в Києві, потім співала в ансамблі Збройних сил України. А в 2005 році про нашу випускниці говорили вже на кожному кроці – Таня тріумфально виступила на “Новій хвилі” і отримала спецприз від Алли Пугачової – 50 тисяч доларів. Тоді ми вперше відчули гордість за випускницю”.

До слова, в одному з інтерв’ю співачка зізналась, що досі мріє побувати на випускному балу. Адже колись Тіна так і не змогла як належить відсвяткувати початок дорослого життя. За словами артистки, вже тоді для неї на першому місці була музика, і черговий конкурс припав саме на випускний вечір.

Але Кароль не покидає надії знову побачитися зі своїми однокласниками. Декілька років тому співачка закликала запросити її на зустріч випускників і пояснила, що для цього їй можна просто написати у Фейсбук.

А на згадку про щасливу та безтурботну юність української співачки пропонуємо подивитиьсь, якою була Тіна в дитинстві:

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
1 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
2 Коментар авторів
ДОКТОРГість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Не знаю, яка вона була в дитинстві, але зараз ненавиджу її, за її гидке виконання, яким спозорила гімн України на день Незалежності. Гитота вона після цього.

ДОКТОР
Гість
ДОКТОР

Жидовка Либерман…

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

На Надвірнрнянщині пожежа завдала збитків майже 100 тисяч гривень

На Надвірнянщині пожежа завдала збитків майже 100 тисяч гривень

0
23.02.2020 о 01.00 Надвірнянський р-н с. Мирне вул. Соборна. Пожежа господарського комплексу, на площі 80 м.кв., гр. 1961 р.н. та покрівлі сусідньої...