У 2019 в Івано-Франківську встановили декілька рекордів, та вже й на початок січня нового року заплановані два рекорди.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
“Галка” вирішила зібрати і нагадати вам про всі рекорди року, що минає.
Перший рекорд 2019 року встановили велосипедисти. Четвертого травня до Дня міста влаштували рекордний велопробіг Івано-Франківськом, до якого долучилися представники делегацій з 20 країн світу.
Колоною з 2458 людей у синьо-жовтих стрічках проїхалася від площі біля Вічного вогню на вулиці Лепкого до парку Шевченка.
“Вітаю франківців з Днем міста та зі встановленим рекордом. Тепер Івано-Франківськ може називатися велостолицею країни”, – зазначила тоді представниця книги рекордів.
Викладач Івано-Франківського університету Олег Андрухів встановив національний рекорд, розповідаючи студентам лекцію протягом 24 годин. Викладач розповідав студентам про українську державність з 09:00 22 травня до 09:00 23 травня. Уночі його аудиторія була найбільшою за весь час, а деяким слухачам довелося стояти.
Представники Національного реєстру рекордів зафіксували досягнення викладача. Вони також зазначають, що для встановлення рекорду Олег Андрухів міг закінчити лекцію ще о 12-ій годині ночі, однак сам викладач принципово вирішив виступати цілу добу поспіль.
18 грудня в Івано-Франківську встановили рекорд України: понад 2000 дітей разом засвітили ліхтарики та заспівали.
Школярі з ліхтариками в руках утворили цифру «2020», що символізує мрії у прийдешньому році. Крім того діти виконали пісню “Ой, хто Миколая любить”. Опісля експерт національного реєстру рекордів України Павло Горішевський підсумував, що разом співали та світили ліхтариками 2414 дітей.
25 грудня в Івано-Франківську встановили рекорд України: майже 150 трембітарів одночасно дули в трембіти та карпатські роги. Він став останнім у цьому році.
Для рекорду збирали трембітарів з їхніми інструментами з усієї країни. У трембітанні взяли участь гуцули, пластуни, актори, музиканти, поліціянти, представники влади й інші охочі. Усі учасники дійства стали в коло та тричі одночасно подули у свої трембіти. Опісля представниця Книги Рекордів України підсумувала, що разом звучали 146 трембіт і карпатських рогів.
Після цього трембітарі вирушили урочистою ходою за маршрутом: Палац Потоцьких – Драмтеатр – Меморіальний сквер – Промприлад – Вічевий майдан – Бастіон – Палац Потоцьких.