2 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 24 Лютого, 2020
Головна FB Якими рекордами Івано-Франківськ може похвалитися у 2019 році

Якими рекордами Івано-Франківськ може похвалитися у 2019 році

У 2019 в Івано-Франківську встановили декілька рекордів, та вже й на початок січня нового року заплановані два рекорди.

“Галка” вирішила зібрати і нагадати вам про всі рекорди року, що минає.

Перший рекорд 2019 року встановили велосипедисти. Четвертого травня до Дня міста влаштували рекордний велопробіг Івано-Франківськом, до якого долучилися представники делегацій з 20 країн світу.

Колоною з 2458 людей у синьо-жовтих стрічках проїхалася від площі біля Вічного вогню на вулиці Лепкого до парку Шевченка.

“Вітаю франківців з Днем міста та зі встановленим рекордом. Тепер Івано-Франківськ може називатися велостолицею країни”, – зазначила тоді представниця книги рекордів.

Викладач Івано-Франківського університету Олег Андрухів встановив національний рекорд, розповідаючи студентам лекцію протягом 24 годин. Викладач розповідав студентам про українську державність з 09:00 22 травня до 09:00 23 травня. Уночі його аудиторія була найбільшою за весь час, а деяким слухачам довелося стояти.

Представники Національного реєстру рекордів зафіксували досягнення викладача. Вони також зазначають, що для встановлення рекорду Олег Андрухів міг закінчити лекцію ще о 12-ій годині ночі, однак сам викладач принципово вирішив виступати цілу добу поспіль.

18 грудня в Івано-Франківську встановили рекорд України: понад 2000 дітей разом засвітили ліхтарики та заспівали.

Школярі з ліхтариками в руках утворили цифру «2020», що символізує мрії у прийдешньому році. Крім того діти виконали пісню “Ой, хто Миколая любить”. Опісля експерт національного реєстру рекордів України Павло Горішевський підсумував, що разом співали та світили ліхтариками 2414 дітей.

25 грудня в Івано-Франківську встановили рекорд України: майже 150 трембітарів одночасно дули в трембіти та карпатські роги. Він став останнім у цьому році.

Для рекорду збирали трембітарів з їхніми інструментами з усієї країни. У трембітанні взяли участь гуцули, пластуни, актори, музиканти, поліціянти, представники влади й інші охочі. Усі учасники дійства стали в коло та тричі одночасно подули у свої трембіти. Опісля представниця Книги Рекордів України підсумувала, що разом звучали 146 трембіт і карпатських рогів.

Після цього трембітарі вирушили урочистою ходою за маршрутом: Палац Потоцьких – Драмтеатр – Меморіальний сквер – Промприлад – Вічевий майдан – Бастіон – Палац Потоцьких.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

150 трембіт грали і кловун приперсі.А трембіти грають на мерця.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!