Юна гімнастка з Прикарпаття здобула ліцензію на Олімпійські ігри

15-річна гімнастка з Прикарпаття Анна Лащевська здобула ліцензію на Олімпійські ігри у Парижі.

Про це пише Правда.іф з посиланням на обласне управління спорту та молодіжної політики.

“Спортсменка здобула ліцензію в індивідуальному багатоборстві за підсумками кваліфікації на чемпіонаті світу, що триває в Бельгії.

Лащевська потрапила до топ-14 гімнасток, які отримали місце на Олімпіаді серед тих, хто відбирався поза командою”, – йдеться у повідомленні.

Серед здобутків

2022

Першим важливим турніром у сезоні був Європейський юнацький олімпійський фестиваль. На ньому Лащевська посіла четверте місце в багатоборстві та на різновисоких брусах, а також п’яте місце разом з командою. Гімнастка успішно виступила у вправах на колоді, здобувши срібну медаль, а також зуміла виграти бронзу у змішаній команді із запорізьким спортсменом Радомиром Стельмахом.

На чемпіонаті Європи серед юніорок посіла п’яте місце у багатоборстві, а також вийшла у два фінали на снарядах. У вправах на колоді їй вдалося стати чемпіонкою, а у вільних вправах посіла восьме місце.

2023

З сезону 2023 року почала виступати на дорослому рівні. 3 березня, на Кубка світу в Досі, зуміла виграти золоту медаль у вправах на різновисоких брусах, а у фіналі вправ на колоді стала другою. Через тиждень, на етапі Кубка світу в Баку, виграла бронзову медаль у вправах на колоді.