Юні франківські спортсмени стали чемпіонами світу з ММА

Юні франківські бійці стали чемпіонами світу зі змішаних бойових мистецтв, змагання з яких днями тривали у Греції.

Деталями з “Галкою” поділився президент обласної федерації зендокай карате Іван Хмелівський, передає Правда.іф.

Золоті нагороди отримали Євген Голендер й Лілія Гугляк.

“Євген виступав у категорії 12-13 років у ваговій до 36,3 кг. Перший поєдинок був з греком, в якому франківець переміг. Наступні бої з азербайджанцем і каратистом з Чорткова. Останні поступилися.

Лілія билася у категорії 16-17 років, у ваговій до 52 кг. Перший переможний поєдинок був з американкою. Наступний бій – з представницею Греції, в якому франківка також перемогла”, – каже Хмелівський.

Срібними ж призерами стали Марко Білінський та Богуслава Стасів.

“Марко Білінський у першому поєдинку переміг грека. У фіналі зустрівся з іспанцем, якому поступився. Відтак друге місце. Бився у категорії 8-9 років – до 31,7 кг.

Богуслава виступала у категорії 8-9 років, до 31,7 кг серед дівчат.

Коли приїхали, повідомили, що для неї немає суперниці. Тому ми попросили, щоб її перенесли у старшу вікову категорію. Відтак вона потрапила відразу до фіналу, де зустрілася з американкою. За результатами важкого поєдинку – друге місце”, – розповідає Хмелівський.

Всі переможці є вихованцями клубу “Самурай”.

Загалом збірна Україна посіла перше командне місце.