14 березня управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради уклало угоду із переможцем тендеру на проведення чотирьох тренінгів-семінарів у галузі інноваційних технологій.
За даними сайту громадських закупівель ProzZoro, 21-річний підприємець зі Снятина Володимир Радевич став єдиним учасником допорогових закупівель та, не знижуючи стартової ціни, отримав на освоєння 155 тисяч гривень.
Судячи із запропонованої юним бізнесменом програми одного з тренінгів, працівників міськвиконкому будуть, зокрема, навчати співпраці із грантодавцями та нададуть можливість франківським чиновникам прозвітувати про свій досвід у реалізації грантових проектів. «Грант, як інструмент змін на краще» – таку назву, скажімо, має доповідь одного з ймовірних учасників з-за кордону, колишнього польського журналіста, а тепер працівника департаменту неінвестиційних проектів мерії Любліна Кшиштофа Лонтки, пише Правда іф.
Інші лектори у заявці підприємця – вітчизняні. Серед них переважають посередники із закордонними грантодавцями – представниця проекту ПРОМІС, менеджер з комунікації Нацбюро програми ЄС «Креативна Європа», регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку тощо. Найбільш відповідний до заявленої теми інноваційних технологій лектор – Дмитро Зікрач, якого представлено як магістра математики та фінансів, автора півсотні наукових публікацій, інформаційного аналітика або, кажучи по-теперішньому, «датасайнтиста».
Серед заявлених в оголошенні міськвиконкому заходів у рамках цього тренінгу – «навчання для дітей по напрямку дизайну в легкій промисловості та воркшоп мультимедійних технологій».
Навчальні семінари повинні відбутися упродовж найближчих півроку у приміщенні конференц-залу центру «Промприлад. Реновація», взятому в суборенду молодим підприємцем. Володимир Радевич 2 роки проводить багатогранну господарську діяльність і повідомив про успішне проведення схожих заходів.
Договір, який підтверджує досвід, було укладено в листопаді минулого року з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим, всього через 4 дні після його дня народження. За угодою з мером підприємець забезпечував йому проведення стартової прес-конференції та двох зустрічей із зацікавленими представниками (в оригіналі – стейкхолдерами) в рамках проекту «Управління і використання міських лісів (!) як природної спадщини в містах Дунайського регіону» в рамках Дунайської транснаціональної програми, що фінансується з фондів ЄС. За цю роботу молодий бізнесмен отримав 41 тисячу гривень.
Ну що тут сказати. Дійсно, у 21 рік це талант!