13.3 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 5 Червня, 2020
Головна FB З 1 квітня франківський обласний фтизіопульмонологічний центр не зможе лікувати хворих на...

З 1 квітня франківський обласний фтизіопульмонологічний центр не зможе лікувати хворих на пневмонію

Якщо Національна служба здоров’я України не підпише договір з Івано-Франківським обласним фтизіопульмонологічним центром стосовно медичного пакета послуг “стаціонарна допомога дорослим та дітям із нехірургічними захворюваннями”, то з першого квітня там не зможуть обслуговувати пацієнтів з пневмоніями та бронхітами, інформує “Суспільне Карпати”.

І це при тому, що у Міністерстві охорони здоров’я видали фтизіопульмоцентру ліцензію. Також медзаклад визначили як лікарню, у яку мають госпіталізувати людей з коронавірусом.

У пульмонологічному корпусі працює 80 медиків. Лікар Анатолій Монюк каже, що колектив стурбований, бо колеги не знають, як працюватимуть з 1 квітня:

“Що нам робити? Виходити на роботу чи ні? Зараз кожен медик на вагу золота. Ми прийдемо на роботу, бо від нас залежить життя пацієнта”.

У пульмонологічному центрі – 90 ліжко-місць. Зараз тут перебуває 27 пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Генеральний директор обласного фтизіопульмонологічного центру Любомир Малофій розповідає, що неодноразово звертався до Національної служби здоров’я, та конкретної причини, чому з ними не підписують контракт, йому не надали.

“В мене склалося таке враження, що вони не розуміють структури нашого закладу. Ми є фтизіопульмонолігчний центр. Ми лікуємо не тільки хворих на туберкульоз, а й людей з легеневими патологіями. Ми це все пояснювали Національній службі здоров’я. Якщо з першого квітня нічого не зміниться, куди дівати пацієнтів, яких ми зараз лікуємо. До мене вже приходять медики писати заяву на звільнення, бо не бачать тут майбутнього”, – каже Любомир Малофій.

Заступник директора обласного департаменту охорони здоров’я Володимир Чемний повідомив, що пульмонологічний центр визначили як медзаклад, який може госпіталізувати людей з коронавірусом.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Через прорив трубопроводу, сьогодні декілька вулиць у центрі Франківська перебуватимуть без водопостачання

Через прорив трубопроводу, сьогодні декілька вулиць у центрі Франківська перебуватимуть без...

0
Про прорив водомережі і подальше відключення абонентів від водопостачання повідомляють у прес-службі КП "Івано-Франківськводоекотехпром", інформує своїх читачів інформаційний ресурс Правда іф;
close-link