З 8 серпня на території Франківщини стартує мисливський сезон
Диван на коліщатках в темній вітальні

З 8 серпня на території Франківщини стартує мисливський сезон

Автор: Світлана Якимчук
05/08/2020 17:30
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
Новий житловий центр у місті City by Blago
-Реклама
Азов
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Традиційно мисливський сезон розпочинається із полювання на пернату дичину. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Дозволяється полювання на качку, лиску, кулика, голуба, гуску, куріпку сіру, фазана, перепела, норця великого.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати 15 голів, з них – качок – 5; норець великий – 2, лиска – 6, кулик – 10, голуби – 10, гуски – 3, куріпка сіра – 3, перепел – 15.

До полювання допускаються особи, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, картка відстрілу на пернату дичину, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства застерігає всіх мисливців уважно й обережно поводитись зі зброєю. Суворо дотримуватись встановлених правил полювання та внутрішнього розпорядку роботи мисливського господарства.

Національна поліція спільно з державною лісовою охороною, інспекторами дозвільної системи, дільничими інспекторами, районними мисливознавцями, єгерями та представниками громадськості формують спільні рейдові групи з перевірки документів на право полювання та попередження випадків браконьєрства.