9.4 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 9 Квітня, 2020
Головна FB За незоканну торгівлю ялинками на Прикарпатті оштруфували 40 осіб

За незоканну торгівлю ялинками на Прикарпатті оштруфували 40 осіб

З 20 грудня 2019 року по 13 січня 2020 року на Прикарпатті проходили заходи, спрямовані на посилення державного контролю за охороною лісів від незаконних вирубок, безконтрольного перевезення та реалізації хвойних насаджень.

У передноворічний та Різдвяний період працівники поліції перевіряли усі можливі місця реалізації ялинок, а також проводили перевірку транспортних засобів, щодо законності перевезення хвойних дерев, інформують у поліції.

Від початку профілактичних заходів поліцейські провели 202 відпрацювання на території Івано-Франківська та в області, під час яких було вилучено 110 хвойних дерев, якими торгували з порушеннями законодавства.

На продавців було складено 24 протоколи за ст. 159 (порушення правил торгівлі на ринках) та 17 протоколів за ст. 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) КУпАП. За фактом незаконної порубки лісу за ст. 246 КК України відкрито 2 кримінальних провадження.

Правоохоронці Івано-Франківщини дякують свідомим громадянам, які під час придбання хвойних насаджень дотримувались вимог законодавства.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Місцева УГКЦ передала допомогу франківській лікарні №1

Місцева УГКЦ передала допомогу франківській лікарні №1

0
Вчора, 7 квітня, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ спільно з Лікувально-діагностичним центром св. Луки, в рамках роботи Архієпархіального координаційного антикризового центру, передала до Міської клінічної лікарні...