fbpx
-1 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 19 Січня, 2020
Головна Економіка Заборгованість зарплати прикарпатцям зростає

Заборгованість зарплати прикарпатцям зростає

13 грудня в Івано-Франківську відбулося чергове засідання сесії обласної ради.

Під час засідання говорили про стан виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери області, пише Типовий Франківськ.

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк зазначив, що це питання вже декілька ро=ків розглядається і цього року воно обговорюється 5 раз.

“Хочу сказати, що підтримка була. Ми кожної сесії надсилати звернення до вищої влади й попередні роки уряд дослуховувався і питання закривалося. Цього року питання є напруженим я б сказав катастрофічним. Розв’язання питання ми не дійшли. Невиплата тягне велике непорозуміння”, – каже манолій.

Зазначимо, заборгованість з виплати заробітної плати, відсутність кошторисних призначень працівникам бюджетної сфери області, зокрема, закладів охорони здоров’я до кінця року є значною і складає 1-2 місячних фонди.

“Зараз тенденція в медицині, люди масово звільняються, бо їм не виплачують зарплату”, – каже Манолій.

Станом на 11 грудня незабезпеченість працівникам охорони здоров’я складає 70 мільйонів, а працівникам бюджетних установ 140 мільйонів.

Наступного року є субвенція де не вистачає зарплати на 2 місяці.

Обласна рада прийняла наступне рішення:

Інформацію про ситуацію з виплатою заробітної плати працівникам бюджетних установ області взяти до уваги.

Вказати керівникам обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, районних рад на недостатню роботу з мобілізації коштів на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ області, де є наявна заборгованість.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook