9.4 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 9 Квітня, 2020
Головна Суспільство Забуті сни: у Франківську презентують виставку у стилі стімпанк

Забуті сни: у Франківську презентують виставку у стилі стімпанк

Іванофранківців запрошують на відкриття виставки творів Олега Гроссу “Забуті сни”.

Вперше на огляд громадськості представлено творчість іванофранківця Олега Гроссу.

Гроссу Олег народився 28 січня 1970 року в Рогатині у родині військових. Здобув вищу авіаційну освіту цивільної авіації. Малювати почав ще з дитинства. У думках багато разів міняв напрямок у мистецтві. Серйозно творчістю не займався, бракувало часу оскільки постійно перебував на службі. У вільний час малював для себе.

Три роки тому Олег зацікавився одним із напрямків мистецтва, який має назву стімпанк і бере початок з вікторіанської епохи XIX століття (1837 рік – початок вікторіанського періоду).

Стімпанк або паропанк (англ. steam + punk, «пара» + «протест») — це напрямок наукової фантастики, який включає технологію та декоративно – прикладне мистецтво. Більшість людей забуває про цей період життя: період індустрії, епоха шестерень і труб, але водночас – період вишуканості та грації. Саме цей дух хотів передати митець у своїх роботах.

Виставку відкриють 22.01.2020 о 15.00 у галереї “Арт на Мур”.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Місцева УГКЦ передала допомогу франківській лікарні №1

Місцева УГКЦ передала допомогу франківській лікарні №1

0
Вчора, 7 квітня, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ спільно з Лікувально-діагностичним центром св. Луки, в рамках роботи Архієпархіального координаційного антикризового центру, передала до Міської клінічної лікарні...