fbpx
1.6 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 28 Січня, 2020
Головна FB Завдяки міжнародній співпраці Івано-Франківськ отримає сучасне медичне обладнання

Завдяки міжнародній співпраці Івано-Франківськ отримає сучасне медичне обладнання

Сьогодні, 24 жовтня, відбулася конференція з нагоди відкриття проекту “Спільні ініціативи та рішення у сфері охорони здоров’я у транскордонній Румунії-Україні”, інформує WestNews.

“Головною метою проетку є збільшення кількості медичного обладнання лікарень Івано-Франківська. Ми домовилися з керівництвом франківських медичних закладів про те, що цей проект не буде єдиним. Ми співпрацюватимемо і надалі”, – зазначив один з почесних гостей конференції Дунка Данієль Ралу, керівник міської лікарні Сігету Мармацієй (Румунія)

“Цей проект достатньо цікавий. Без обладнання, без кваліфікованих працівників ми не зможемо надавати якісну медичну допомогу. Тому ми тішимося, що співпрацюємо із Румунією”, – наголосив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

До слова, 400 тис євро виділено на реалізацію медичного проекту. Це – закупівля сучасного медичного обладнання, а також кваліфікована підготовка медичних фахівців.

На цей проект із міського бюджету буде виділено 40 тис євро.

“Ми створили механізм активності праці між нашими регіонами, що дуже є необхідно для розвитку медицини. Це обмін досвідом, новими відкриттям та пропозиціями. Тепер з двох команд ми можемо стати однією великою командою, – каже Дунка Данієль Ралу.

“Ми розпочали роботу над проектом ще 2,5 роки тому. У проекті беруть участь Угорщина, Словаччина, Румунія і Україна. Наш проект передбачає: отримання фінансування для івано-франківської лікарні та румунської лікарні міста Сігету. Інша частина проекту передбачає навчання лікарів. Івано-франківська лікарня у рамках проекту передбачає отримання фінансування у розмірі 360 тис євро. Загальна сума проекту понад 1 млн. євро”,- розповів Олександр Новосьолов.

До слова, проект фінансується в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Прикарпатців кличуть на нічні чування у Старуню

0
У паломницькому центрі села Старуня при парафії св. Апостолів Петра і Павла відбудуться традиційні нічні чування. Під час нічних...
×

Вподобайте нас у Facebook