Збірна України розгромно поступилася Румунії в першому турі Євро-2024

Збірна України розгромно програла Румунії в матчі першого туру чемпіонату Європи-2024 з футболу.

Поєдинок завершився з рахунком 3:0. Перший тайм розпочинався з тиску українців, проте прикра помилка від Миколи Матвієнка та Андрія Луніна на 29 хвилині призвела до пропущеного м’яча, йдеться в УП. Чемпіон

Після цього гра стала йти під диктовку румунів. Вони могли забити ще раз прямим ударом з кутового, проте м’яч влучив у стійку. Своєю чергою в України моментів майже не було.

Другий тайм знову розпочався з тиску підопічних Сергія Реброва. І знову румуни забили дальнім ударом. Цього разу відзначився Резван Марін. І майже одразу Денис Дрегуш після кутового довів рахунок до розгромного.

Попри заміни, націлені на підсилення атаки, гостроти біля воріт суперника особливо не виникало. Перший удар збірної України в отвір воріт суперника відбувся лише на 76 хвилині. Під кінець матчу українці створили декілька небезпечних моментів, та, зрештою, Румунія впевнено довела матч до своєї перемоги.

Євро-2024, Німеччина
Група Е, 1 тур
17 червня

Румунія — Україна 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 — 17 Станчу, 2:0 – 53 Марін Р., 3:0 – 57 Дрегуш

Румунія: Ніце, Раціу, Дрегушін, Бурке, Банку, М. Марін (Рус 75), Р. Марін, Ман (Хаджі 62), Станчу (Раковіцан 86), Коман (Міхейле 62), Дрегуш (Пушкаш 75)

Україна: Лунін, Конопля (Тимчик 72), Забарний, Матвієнко, Зінченко, Степаненко (Бражко 62), Циганков (Ярмоленко 62), Шапаренко (Яремчук 62), Судаков (Малиновський 83), Мудрик, Довбик

Попередження: Конопля 67 — Марін Р. 79

Окрім Румунії, на груповому етапі чемпіонату Європи українці зіграють проти Бельгії та Словаччини. Наступний свій матч підопічні Реброва зіграють у п’ятницю, 21 червня, проти словаків.

Нагадаємо, збірна України пробилася на Євро-2024 через плей-оф. Спершу “жовто-сині” видали суперкамбек проти Боснії і Герцеговини, а потім здобули вольову перемогу над Ісландією