Зеленська та alyona alyona: назвали ТОП-100 найвпливовіших жінок України (список)

0
574

Український журнал “Фокус” обнародував щорічний рейтинг “100 найвпливовіших жінок України”.

Повний топ-ліст можна знайти на офіційному сайті видання “Фокус”.

Цього року у списку 59 нових імен. Із новачків до рейтингу потрапили перша леді України Олена Зеленська та реперка alyona alyona (Альона Савраненко).

Автори рейтингу вирішили відмовитись від розміщення учасниць по місцям від 1 до 100. На цей раз створили категорії: Стратеги, Кумири, Лідери, Керманичі, Майстри ті Бізнесвумен.

У числі нових учасниць виявилися міністр освіти і науки України Ганна Новосад, міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, тенісистка Дарина Снігур. Серед представниць мас-медіа – телеведуча Яніна Соколова, засновниця видання “Українська правда” Олена Притула, шеф-редактор інтернет-видання Lb.ua Соня Кошкіна, головний редактор газети “Дзеркало тижня. Україна” Юлія Мостова і генеральний продюсер телеканалу Zik Наталя Влащенко.

Рейтинг найвпливовіших жінок України журнал публікує з 2006 року. Відбір учасниць щорічно проводиться редакцією з урахуванням результатів експертного опитування. Номінанток оцінюють за п’ятьма критеріями: вплив на державні рішення, впливу на громадську думку, бізнес-впливу, особистої популярності і родинні зв’язки.

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі