17 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 29 Березня, 2020
Головна FB Зеленський не прийняв відставку Гончарука та дав йому шанс
Реклама: Прованс

Зеленський не прийняв відставку Гончарука та дав йому шанс

Відбулася зустріч українського президента Володимира Зеленського з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком. Сторони, зокрема, обговорили і заяву про відставку, яку написав чинний голова уряду.

Зеленський розповів, що ознайомився із цією заявою. Також він заявив, що не приймає відставку Гончарука та дає йому шанс.

“У зв’язку з останніми з останніми конфліктними ситуаціями чи зі скандалами, чи, як завгодно, з дуже неприємною ситуацією. Ви знаєте, яке у мене – особисте до Вас ставлення, і Ви це прекрасно знаєте. І особисто ставлення до Вашого молодого уряду. Я подумав, і мені здається, що правильно буде надати Вам шанс і шанс Вашому уряду, якщо Ви вирішите деякі речі, які сьогодні є дуже важливими та дуже турбують наше суспільство”,– зауважив президент. 

За його словами, мовиться про

  • заробітні плати (Гончарук має запропонувати Офісу Президента та Зеленському особисто нову концепцію заробітних плат у всіх державних структурах і органах);
  • ситуацію з преміями у “Нафтогазі”, які вони отримали за перемогу над “Газпромом” у Стокгольмському арбітражі (за словами Зеленського керівники “Нафтогазу” мають бути не лише прагматичними менеджерами, а ще й залишатися людьми, тому Гончарук має знайти вихід);
  • зміцнення уряду (Зеленський не сумнівається у чесності нинішнього Кабміну та просить Гончарука знайти слабкі місця та зробити відповідні заміни);
  • розділення деяких міністерств (є питання до Мінекономіки, яке займається всім, зокрема сільським господарством, Мінкультури та Міністерства ветеранів);
  • налагодження роботи уряду з депутатами ВР і парламентськими комітетами (Гончарук глибоко знає про усі процеси, які відбуваються в Україні та уряді, натомість депутати таких знань не мають і не мають часу ознайомитися з непопулярними та реформаторськими законопроєктами – це ненормально та треба цей процес налагодити).

“Загалом щодо мого рішення хочу Вам нагадати про початок нашої роботи. Маю на увазі, що суспільство та я надали Вам і уряду великий кредит довіри. Тому, мені здається, що Ви ще за цей кредит не розрахувалися перед нашим суспільством, і Ви маєте багато енергії це зробити”, – підсумував Зеленський. 

Гончарук, зі свого боку, подякував президентові за довіру. Прем’єр погодився з тим, що у його роботі справді є недоліки.

“Ви дуже точно перелічили завдання, які, на мою думку, мають бути виконаними. Тому ми обов’язково всі ці завдання уважно вивчимо та найближчим часом спробуємо виконати”,– зазначив посадовець. 

Також очільник Кабміну анонсував, що 14 лютого у парламенті уряд представить звіт своєї роботи. 

2 КОМЕНТАРІ

- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!