fbpx
-1 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 19 Січня, 2020
Головна FB Зеленський відвідав церкву Московського патріархату: реакції українців. Фото

Зеленський відвідав церкву Московського патріархату: реакції українців. Фото

Президент України Володимир Зеленський 14 грудня в День ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС відвідав церкву Московського патріархату.

Як пише в Facebook журналіст і релігієзнавець Андрій Ковальов, президент приїхав у “храмовий комплекс на честь Архангела Михаїла Московського патріархату в Україні, що на бульварі Верховної Ради в Києві”.”Виникає логічне запитання, навіщо йти в Московський патріархат? Невже не можна поїхати в Чорнобиль, або поїхати до пам’ятника ліквідаторам на території Свято-Миколаївського храму на Татарці Православної церкви України? Навіщо йти в храм Російської православної церкви? Це такий знак підтримки РПЦ в Україні?” – йдеться в повідомленні.Вдала втечаGillette почти даромРаспродажа оригинальных кассет! Дешевле не найдете.Скидка 50%Распродажа КОНФИСКАТА! Samsung Galaxy S8 за…Осталось 5 штук!

Відвідав храм РПЦ: Зеленський розлютив українців
Меморіал пам'яті жертв Чорнобиля в храмовому комплексі Архангела Михаїла

Меморіал пам’яті жертв Чорнобиля в храмовому комплексі Архангела Михаїла

churchs.kiev.ua

Відвідав храм РПЦ: Зеленський розлютив українців

president.gov.ua

Українці в соцмережах активно розкритикували главу держави:

“Ганьба мати свою церкву і йти в чужу, ці люди насправді нічого не розуміють. Господи, просвіти їх розум, зійшли Духа Святого на них”.

“Вони свідомо провокують українців… Навмисно! Так виходить, якщо роблять весь час так, щоб народ протестував! Розлади в Україні – така їхня мета! Що з цього вийде???”

“Дійсно, у кожного своя віра. І тепер зрозуміло, яка саме. У фарт, хайп і безкарність – як у злодіїв у законі. І церква відповідна, дуже показово. Щось і когось мені це дуже нагадує… І кінець буде схожий”.

“Так, вони проросійські, ось і пішли в той храм, за яку країну вони найбільше тягнуть руку. Воно і так видно, який бік підтримує наш президент”.

“Це відкрита проросійська позиція. Вони вирішили, що їм дозволено все, думка народу для них не існує”.

Відвідав храм РПЦ: Зеленський розлютив українців
Відвідав храм РПЦ: Зеленський розлютив українців
Відвідав храм РПЦ: Зеленський розлютив українців
Відвідав храм РПЦ: Зеленський розлютив українців
Відвідав храм РПЦ: Зеленський розлютив українців

Джерело

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
2 Коментар авторів
Нінель СічкарОлександр Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Олександр
Гість
Олександр

То ж знаємо, що Москва провела експеримент в Чорнбелі над українцями. Після цього, забрала до себе жертв цієї трагедії і вчилася на них, як лікувати променеву хворобу. До речі, через воєнкомати брали українців на ліквідацію наслідків цієї аварії. Ну, як так може бути, що знаючи про це, свідомо ганьбити себе і свій нарід, маючи свою Церкву. Але це і не дивно, адже в народній отарі завжди знайдеться плюгавість та пошлість. До речі, Разумкову. Ви ж із Бердичева. У Вас розумна і добра мати. Що ж Ви це зросли у неї такою відщепою. Шкода, що так сталося.

Нінель Січкар
Гість
Нінель Січкар

Стаття 35.Конституції України.” Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію…”.Чому він має відвідувати саме ПЦУ,коли був хрещений в УПЦ МП,тому що хтось цього хоче?Але на сьогодні саме УПЦ МП має найбільшу кількість прихожан,як би цього не хотілося Порошенку і його прибічникам. Філарет все життя боровся за відокремлення укр.церкви від Москви,через це його сану лишили,піддали анафемі,а на тепер його Епіфаній принижує і оббріхує-це праведно?

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook