Жіноча Суперліга: “Франківськ-ПНУ” перемагає у Львові

1 квітня у місті Лева відбувся повторний поєдинок регулярного чемпіонату жіночої Суперліги Львів – Франківськ. Підопічним Юрія Процюка вдалося обіграти львів’янок 63:55.

Результат пошуку зображень за запитом "Жіноча Суперліга: “Франківськ-ПНУ” перемагає у Львові"

Не збираючись повторяти помилок попередньої гри (завершилася 58:53 на користь Львова) Франківськ вже у першій чверті створив семи очковий запас. Рівна гра у другій десятихвилинці дозволила гостям піти лідерами на перерву, пише West News.

На початку третьої чверті Львів зробив ривок і після влучання з периметру Краснікової через три хвилини після поновлення гри вже вийшов вперед 42:39. Але Сівакова і Завертайло відзначилися трюльниками у відповідь, пізніше Дубровська і Уро-Ніле дозволили Франківську розвинути успіх. У підсумку 63:55 – перемога дівчат з Прикарпаття.

Після виграшу у Львові Франківськ одноосібно вийшов на третє місце, а Львів зрівнявся за очками з Інтерхімом. Обидва ділять останнє прохідне у плей-оф місце – шосте.