-1 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 17 Лютого, 2020
Головна Здоров'я Жителям Івано-Франківська пропонують вживати чисту питну воду (фото)

Жителям Івано-Франківська пропонують вживати чисту питну воду (фото)

У наш час ситуація з чистою водою в світі стає щоразу скрутнішою. Не винятком є наша країна та місто Івано-Франківськ. Питання доступу населення до чистої, здорової питної води набуває все більшої актуальності. Одним із варіантів вирішення такої проблеми є автомати по розливу питної води «Еверест», які недавно почали з‘являтися в нашому місті ( місця розташування автоматів буде наведено нижче).
 Багато хто задається питанням чи є ця вода якісною і здоровою, адже це водопровідна вода? Справді, вода, яку мешканці міста купують з автоматів самообслуговування, –водопровідна. Але перш ніж вона потрапляє в бутель, проходить складну багаторівневу систему очищення. Вода в цих автоматах проходить дев’ять етапів очищення. Зокрема є груба та тонка механічні обробки, видалення хлору, важких металів, мембранне очищення, мінералізація, покращення смакових якостей, бактеріологічне знезараження тощо. Система очищення має певний ресурс. У кожному автоматі стоять лічильники об’ємів реалізованої води. І через вісім-десять тонн спожитої води всю систему очищення замінюють, автомат промивають, очищають. Це коштує недешево, адже система очищення тут складна й містка. Але вона дає гарний результат – на виході вода чиста й безпечна, відповідає всім стандартам якості. Відповідна інформація щодо якості питної води із висновками Міністерства охорони здоров’я та санітарно-епідеміологічної служби наведена на боковій панелі кожного автомату.
 Питна вода із цих автоматів є найдешевшою в місті, але це не тому, що вона поступається своєю якістю розвізній воді, яку постачають інші фірми. Мета цього проекту – надати широким верствам населення можливість вживати якісну питну воду за доступними цінами безпосередньо в місцях проживання. Автомати працюють цілодобово, так що послугами можна скористатись в будь- який час.
Адреси за якими можна знайти автомати:
Миколайчука 13 (ТЦ «Торговиця»)
Галицька 145 (ТЦ «Торговиця»)
Молодіжна 50 (ТЦ «Торговиця»)
Вовчинецька 172 (магазин «Комора»)
Кисилевської 38 (магазин «Будматеріалів»)
Хоткевича 46 (магазин «Свіжі овочі»)

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Хто з жителів Івано-Франківська сьогодні перебуватиме без благ цивілізації

Хто з жителів Івано-Франківська сьогодні перебуватиме без благ цивілізації: перелік адрес

0
У понеділок, 17 лютого, в Івано-Франківську – вiдключення oкремих комунальних пoслуг, – нагoлoшує служба oперативнoгo реагування викoнавчoгo кoмітету Івано-Франківської міської ради.