11 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 30 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Корупція "40 млн., котрі були призначені для "дороги життя", він забрав під фірму...

“40 млн., котрі були призначені для “дороги життя”, він забрав під фірму бізнеспартнера”. Журналіст звинуватив одного із прикарпатських кандидатів у використанні корупційних схем


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


Журналіст звинуватив одного із прикарпатських кандидатів у використанні корупційних схем. Йдеться про оборудку з коштами для космацьких доріг, які використала буковелівська фірма.

Про це Роман Реведжук написав на своїй власній сторінці у соцмережі Фейсбук.

Нагадаємо, що Роман Реведжук і сам балотується по окрузі №89. Там він став основним опонентом іншого кандидата депутата Івано-Франківської обласної ради від партії Коломойського “УКРОП” Дмитра Сіреджука:

#НАДВАЖЛИВО

Наполегливістю і принциповою позицією витрясемо гроші громади з олігархів. Болюче питання дороги в мій рідний Космач. 2 липня я офіційно звернувся до Міністра інфраструктури. У зверненні розповів, як буковельський олігарх на пару зі своїм бізнеспартнером депутатом облради головою бюджетної комісії, використали громаду Березовів і під тиском забрали під свою фірму кошти, які призначалися на дорогу в Космач. Доречі, та людина, яка називає себе капеланом і вдягає рясу, тоді був на чолі блокувальників. Який на звмовлення цього буковельського кандидата поливає мене брудом, а його підтримує публічно. Цей кандидат тримає людей за дурнів і годує обіцянками будувати дорогу. Але все це відбувається з подачі голови ОТГ, який використовує адмінресурс під цього кандидата, дає перерізати стрічки, дякує йому за незрозуміло яке сприяння. Бо сам погруз в корупції і надіється на покровительство, тому й прогинається під олігархічних прислужників.
Та мова не про це. Товариство, зараз техніка, схожа на ту, яка належить фірмі підконтрольній буковельському олігарху, стягується до Яблунова. І у мене прохання до космачан, так, як ви вчора висловлювали принципову позицію у адресу народного депутата, зберіться зараз і принципово витрясіть з цього буковельського кандидата у нардепи правду. Бо через нього у вас нема дороги. 40 млн., котрі були призначені для нашої дороги життя, він забрав під фірму підконтрольну його бізнеспартнеру. Коли ви почнете слухатись мене, навчитеся чути, перестанете вірити обіцянкам олігархічних прислужників, тоді у нас буде й дорога і буде розвиватися громада. Сьогодні я прошу підтримати мене і дотиснути їх, аби вони зробили дорогу в село, з якої вкрали гроші. Я не відступлюся, незважаючи на результат виборів. Дорога має бути зроблена, або хай вертають гроші. Це принципово. Доста обманювати громаду. Космачани, прошу вашої підтримки, бо сам у полі не воїн, а разом їх дотиснемо і буде дорога!!!

З правдою до рідного села,
Кандидат у народні депутати України, космачанин
Роман РЕВЕДЖУК

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

МОЗ не рекомендує виходити на роботу людям, яким понад 60 років

0
29 травня, під час онлайн-брифінгу Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов розповів, чи дозволять людям, котрі старші 60 років працювати з 1...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link