4 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 28 Березня, 2020
[adrotate group="4"]
Головна FB Жителі Івано-Франківська скаржаться на шахрайство приватних управителів
[adrotate banner="22"]

Жителі Івано-Франківська скаржаться на шахрайство приватних управителів

[adrotate banner="10"]

Мешканці одного з багатоквартирних будинків у мікрорайоні Пасічна з’ясували, що їх без відома і згоди переводять до іншого управителя.

Третього грудня на дверях будинку з’явилось оголошення, що замість комунального КП “МІУК” житлом опікуватиметься приватна фірма “Пасічна К”. Підставою стали ніби то збори мешканців, яких насправді не було.

“Сьогодні отримала копію “зборів” і вжахнулася. Про яку чесність, справедливість і порядність можна говорити на державному рівні, коли робиться підтасовка підписів, майже, фікція згоди і брехня в такій от незначній, але вагомій справі у Франківську. Публічно оголошую, що ТОВ “Пасічна К” неправомірно перевела наш весь будинок на свій баланс. Фіктивно зібрані “підписи” власників квартир – власників нема тут понад 10 років, а згода і підпис стоять (таких “живих” квартир горе-ТОВ дописало аж чотири). До речі, у важливій графі “Документ, що підтверджує право власності на квартиру” жоден підписант нічого не вказав, а у будинку є чимало квартирантів, які просто підписались, замість власників. І ще, ніхто не делегував ініціативну групу від будинку, чиї прізвища вписані (вписали старих пенсіонерів, які майже з хати не виходять)..Ось і вся правда. Сором! Свідомі мешканці не дадуть плювати собі в обличчя.
P.S. у будинку, де нема ліфтів, якраз доречні телефони у службу ліфтів )))) ой, аж гидко, коли прочитала отой “протокол зборів””, – написала у мережі Tetiana KS.

Обурені мешканці мають намір звернутися за юридичною допомогою, аби перешкодити фальсифікації, пише Галка.

[adrotate group="10"]
- Advertisment -[adrotate banner="32"]
- Advertisment -[adrotate group="8"]
- Advertisment -[adrotate group="1"]

ВАЖЛИВЕ!