Більшість жителів окупованих територій Донбасу, які зараз мешкають у складі так званих “Л/ДНР”, хочуть, щоб їхня маленька батьківщина приєдналася до складу Російської Федерації. Водночас, серед тих, хто бажає на Донбасі перемоги, 23,6% хочуть отримати її над “укропами”.
“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.
Про це свідчать дані спільного соціологічного дослідження Українського інституту майбутнього та “Дзеркала тижня. Україна”, яке провела компанія “Нью Імідж Маркетинг Груп”.
Так, згідно з результатами опитування:
- 50,9% мешканців окупованих територій Луганської та Донецької областей вважають, що теперішні території ОРДЛО мають стати частиною Росії.
- Ще 13,4% мають схожу думку з невеликою відмінністю. Вони хочуть стати “частиною Росії, але з особливим статусом”.
- Лише 5,1% опитаних мешканців ОРДЛО хочуть “бути частиною України як колись”.
- 13,4% бачать підконтрольні “Л/ДНР” території “частиною України, але з особливим статусом”.
- А ось незалежності і від України, і від Росії прагнуть 16,2% опитаних
Цікаво, що на підконтрольних Україні територіях панує зовсім інша думка. Приміром, за результатами досліджень Центру Разумкова, які проводили у жовтні по всій країні:
- За збереження районів, нині іменованих як “ЛНР/ДНР”, у складі України у тому чи іншому статусі виступили 79,7% опитаних.
- 56% хочуть, щоб ці території повернулися до складу Донецької та Луганської областей України на тих самих умовах, що були раніше.
- Ще 13,5% бачать їх під контролем України, але з отриманням більшої незалежності від Києва.
- 10,2% згодні, щоб ці території утворили автономію в складі України.
- Лише 6,2% українців згодні, щоб так звані “ЛНР/ДНР” відокремилися від України.
На питання, якби довелося обирати між миром в регіоні і перемогою, 8,7% жителів окупованого Донбасу заявили:”перемога”, 90,9% – “мир”.
При цьому ті, хто вибрав “перемогу”, у відповідь на запитання “перемога над ким?”, відповіли “над українськими фашистами/укропами” (23,6%,) над Україною (14,3%), над нацистами та нацизмом (9,3%).