Знайдених лисенят передали в Галицький НПП, щоб врятувати від притравочної станції
Диван на коліщатках в темній вітальні

Знайдених лисенят передали в Галицький НПП, щоб врятувати від притравочної станції: відео

Автор: Ігор Василик
15/05/2020 18:51
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Трьох лисенят, яких знайшли у покинутій хаті у селі Ярмолинці Гайсинського району, забрали зоозахисники з Івано-Франківщини. Тварин хотіли забрати для притравочної мисливської станції.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Історія порятунку трьох лисенят розпочалася з допису в групі «Перетримка Гайсин». Спершу лисенят мали відвезти до Львова, у приватний звіринець. Почали збирати гроші на пальне, пише “Суспільне: Вінниця”.

Калушанка Іванна Бардас приїхала разом із волонтерами “Дому Сірка”. Забирали тварин з обійстя чоловіка, який їх знайшов.

“В соцмережі йшла запекла боротьба за те, щоб врятувати лисенят від притравочних станцій, адже дикі тварини в нашій державі не захищені законом, і мова йшла про те, щоб перевезти їх в заклад, який найкраще забезпечить їм природне існування”, — розповідає Іванна Бардас.

Трьох лисенят передали в Галицький НПП – врятували від притравочної станції 1

Наступного дня Іванна повезла лисенят до Галицького національного природного парку. Там тварин забрав заступник директора Володимир Бучко. Каже, у лисенят такого віку в природному середовищі багато ворогів. Тому серед них висока смертність.

Трьох лисенят передали в Галицький НПП – врятували від притравочної станції 3

“Завжди є великий ризик випускати у природу лисенят, вирощених в неволі. Тому що в них є вже до людини ставлення позитивне, лояльне. І якщо випускати, то в якихось національних парках, великих заповідниках”, — зазначає Володимир Бучко.

Лисенят помістили у карантинну клітку. Їх має оглянути ветеринар. Після цього їх оброблять від паразитів. Потім переселять до вольєра. Щойно лисенята підростуть, їх випустять у парк хижаків, де майже напіввільні умови.

Детальніше — у сюжеті “Суспільне: Вінниця”: