ЗСУ і тероборона взяли в полон уродженця Івано-Франківщини, який воював на стороні окупантів
Диван на коліщатках в темній вітальні

ЗСУ і тероборона взяли в полон уродженця Івано-Франківщини, який воював на стороні окупантів ВІДЕО

Автор: Ігор Василик
21/03/2022 20:11
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

У списку окупантів, яких взяли у полон українські військові, виявили уродженця Прикарпаття, пишуть Версії.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

4 березня радник голови МВС України Антон Геращенко опублікував перший список військовополонених солдатів армії РФ, які прийшли з війною в Україну. Оцініть

У цьому списку виявився 23-річний рядовий Батовський Михайло Юрійович.

Згодом відео з полоненим стрілком-зенітником опублікували на каналі проєкту “Ищи своих”. Окупант на камеру розповідає, що народився на Івано-Франківщині, проживав у Криму. Не заперечує, що знав, куди їх відправили.

“Нас з ночі 24 лютого підірвали. Ми заходили зі сторони Курської області, мали їхати на Суми. Моє завдання – прикривати колону. Родом я з Івано-Франківської області, поки служу – проживаю у Московській області, батьки живуть у Севастополі. Не треба було розв’язувати цю війну, тут живуть мирні люди”, – розповідає полонений окупант у відео.

Нагадаємо, наприкінці лютого МВС України оголосило про створення спеціального гуманітарного інтернет-проєкту “Ищи своих”, який має на меті допомогти родичам та близьким ідентифікувати солдатів армії Російської Федерації після російського вторгнення в Україну 2022 року. Сайт публікує відео, фото та документи полонених та вбитих. Президент України Володимир Зеленський закликав матерів російських полонених приїхати до Києва та забрати своїх синів. Згодом на вимогу Роскомнадзору сайт «Ищи своих» був заблокований на території Росії, а на адресу сервісу Telegram була направлена вимога про видалення відповідного каналу.