Засумували через прощання з теплом? Не варто, бо вересень обіцяє бути веселим. Фестивалів попереду достатньо, щоб розвіяти осінню тугу, пише БРІЗ.
“Галицьке лицарство”
Славне місто Галич з 7 по 8 вересня запрошує усіх на фестиваль лицарства.
На Замковій горі впродовж двох днів будуть запальні танці, веселі забави, неймовірні видовища, цікаві конкурси для дітей і дорослих. Також тут відбудеться міжнародний лицарський турнір в різних номінаціях, постановка вистави Франківського драмтеатру, мотопробіг, фаєршоу. На фестиваль обіцяють привезти ще й повітряні кулі. А ввечері гості насолоджуватимуться музикою від етнорокгуртів та діджеїв.
“Гуцульська Бриндзя”
На Закарпатті вересень це суцільні гастрономічні фестивалі. А відкриває ці веселощі “Гуцульська Бриндзя” у Рахові. Стартує він 8 вересня.
Фест є однією з найяскравіших сторінок культурно-мистецького життя Рахівщини і загалом Закарпаття. Це подія, на яку чекають рік.
Під час святкувань гості краю близько знайомляться з виробництвом традиційної продукції з овечого, коров’ячого, буйволячого молока. Також традиційними є дегустації бринзи та страв національної кухні: картопля смажена з бринзою, банош з бринзою, салат з бринзою.
“Варишське пиво”
Після доброї бриндзі можна уже й пива закарпатського випити. По нього 13-15 вересня вирушайте у Мукачево. Тут відбудеться традиційний фестиваль “Варишське пиво”. Що наливатимуть? Звичайно ж крафтове. Очікується, що на фестиваль приїдуть понад 10 пивоварів Закарпаття і презентують кращі зразки своєї продукції. Також не варто забувати про смачну кухню. Вісім ресторацій і шефкухарів готуватимуть спеціальне пивне меню: свинячі ребра, крумплі на шпорі, перепілки смажені і копчені, ковбаски, рулька, гурка, свинячі вушка, овочі на грилі, кнедлики з соусами і т.д.
«Гуцульське весілля» у селі Мишин
Завершити вересень пропонуємо доброю забавою на весіллі у селі Мишин. Відбудеться свято 29 вересня. Організатори кажуть, що такого не роблять ніде в Україні. Усі гості стануть учасниками пишного обряду і побачать автентичний вінок молодої, який роблять з гусячого пір’я. Цей вінок плетуть близько півроку.