3 C
Ivano-Frankivsk
Четвер, 27 Лютого, 2020
Головна FB 12 видів спорту на Прикарпатті отримають фінансування з обласного бюджету

12 видів спорту на Прикарпатті отримають фінансування з обласного бюджету

На засіданні колегії управління спорту ОДА затвердили перелік пріоритетних видів спорту, які отримають фінансування з обласного бюджету.

Як зауважив очільник управління спорту ОДА Орест Оклієвич, потрібно визначати пріоритетні види спорту, адже не можна розвивати все і витрачати бюджетні кошти, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

“Мені сподобалося, коли під час засідання Уряду з підготовки до Олімпійських ігор дворазовий чемпіон Борзов навів приклад Німеччини, де було визначено 24 пріоритетні види спорту, під них розбудували спортивну інфраструктуру. Тому німці здобувають таких висот у спорті. Тож ми маємо визначити 5 пріоритетних видів спорту і під них будувати інфраструктуру. Адже все підтримати ми не можемо”, – сказав Оклієвич.

Тож у 2020 році пріоритетними видами спорту для області визначили такі.

Олімпійські види спорту: боротьба вільна, легка і важка атлетика, бокс, дзюдо і веслування на байдарках і каное, баскетбол і настільний теніс.

Неолімпійські види спорту: паверліфтинг, самбо, спортивне орієнтування і кікбоксинг.

Водночас членкиня колегії, відома спортсменка Інна Оробець запропонувала уточнити, що йдеться про Федерацію пауерліфтингу.

Відтак серед членів колегії виникла дискусія, чому деякі види спорту не включили в перелік. На це очільник управління спорту наголосив, що пріоритетними видами спорту визначають ті, де є чемпіони світу, є спортивна інфраструктура і тренери, які мають високі досягнення.

“Тренерів ціла купа, а тих, які дають результат, можна перерахувати на двох руках. З них ні масовогоспорту, ні досягнень”, зауважив Оклієвич.

В підсумку всі члени колегії підтримали запропонований перелік пріоритетних видів спорту.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Інженер одного із комунальних підприємств Франківська "погорів" на хабарі у майже 120 тисяч

Інженер одного із комунальних підприємств Франківська “погорів” на хабарі у майже...

0
Служба безпеки України підозрює в отриманні хабара у розмірі майже 120 тисяч гривень головного інженера одного з комунальних підприємств Івано-Франківська.